Sizce, kadınlar zaman zaman kendilerini cnsel obje olarak kullanarak menfaat sağlıyorlar mı?

Örnek veriyorum:
*İş görüşmesine giderken mini etek ve derin göğüs dekoltesi giymek,
*Herhangi bir konuda bir talebi olduğu erkeğe hafifçe kur yaparak ayrıcalık kazanmak,
*Erkek arkadaşı ya da eşiyle maddi ya da manevi bir isteği yerine getirildikten sonra cnsel ilişki yaşamak ve cnselliği bir ödül olarak kullanmak,

vb.

Örnekler çoğaltılabilir. Sizce, kadınlar bunları yaparak, o bıkıp usandıklarını söyledikleri abazan erkekleri avlamış olmuyorlar mı? Dolayısıyla, kadınlar kendi istekleriyle birer cnsel obje haline gelmiyorlar mı?

NOT:Sayın Ks yönetimi, içinde cnsellik kelimesinin geçtiği her konu cnsellik ile alakalı değildir. Dolayısıyla, cnsellik kategorisine yönlendirmeyiniz. Bu sosyolojik bir mesele, düz mantıktan kaçınmanız dileğiyle!!!

0|1
5|2

En İyi Kız Görüşü

• bence bunlar pek dogru degil her kadin icin. bu ulkede tecavuze ugrayan da kadinlar, iskence cekenler, esi tarafindan dovulen de kadinlar, ezilen de kadinlar. tamam erkekler de eziliyo ama kadinlar kadar degil. feministlik degil bu sadece bir dusunce. bu yazdiginiz hicbiseyi yaparak ilgi cekmeye veya istedigim biseyi yaptirmaya calismiyorum. gorundugum gibi olmak daha cok hosuma gidiyo. her kadini cinsel obje olarak goren asil sizlersiniz. hafif bir dekolte giysinler yollu, bisey yaptiklarinda sevismek istiyo... kadinlari cinsel obje olarak goren erkeklerdir kimse kendini cinsel obje olarak gostermek istemez

0|0
    0|0
    • 1ay

bir gün iş görüşmesine gidersin ve müdürün karşısında senin eğitimin, bir diğer kadının bacak boyuna yetişmediğinde anlarsın. Erkeklerin, kadınlara ne yaptığıyla alakalı bir soru değil bu, konunun özünü kaçırmışsın. Şiddet gören kadınları inkar etmedim.

• 1ay

egitimin bacak boyuna yetismemesi tuhaf. yeterince tecrubeliyim o yuzden biliyorum ben. egitimin bacak boyuna yetismedigi yerde guzelligimi kullanicak degilim. oldugum gibiyimdir. kadinlarin onde oldugunu dusunmuyorum dedigim gibi. her kadinin alimiyla calimiyla sevgili buldugu soylenemez. sansa bagli bu isler biraz. hicbi kadin kendini yollu olarak gostermek de istemez ama etrafindaki abazalar onlari hayal ettikleri sekilde gorurler. ben o yuzden kadinlarin pek de onde oldugunu dusunmuyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• bütün kadınlar cinseliği kullanırlar. bu dişilik onların yapısında var. sorun bunu meta haline getiren sanayi. güzelliğin bazı değerlerden yüksek olduğu imajını malesef bize yerleştirdiler. bir kadın güzelse istediğini yapabilir. bir erkek yakışıklıysa istediğini yapabilir. ama onlarda haklılar. bir şeyi satmak istiyorsan insanın kadın ya da erkek hiç fark etmez hep aç olduğu konuyu kullanacaksın. oda cinsellik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Güzel bir konuya değinmişsiniz ama bu kesinlikle kadının kalitesiyle alakalı

1|0
    0|0
  • Maalesef toplumdaki bu gedigi kullanan kişiler var.

0|0
    0|0
  • Oyle kadinlarin azalmasina hatta yok olmasina istiyorsaniz oyuna gelmeyin bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • haklisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kesinlikle oyle kardesim dekoltesiz bir bayanin sana bana isi dusse orali olmayiz ama hafif bir kiritma ile olayi cozerler.

Genelleme yaptim cunku bu hayat bunlari goturuyor. Tam okumadan yargilamayiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...