Yoklama kaçağı olduğuma dair kağıt geldi bende şubeye gittim bu durum zorla getirilme mi yoksa kendiliğinden gelmemi?

Yoklama kaçağı olduğuma dair kağıt geldi bende şubeye gittim bu durum zorla getirilme mi yoksa kendiliğinden gelmemi? İkisinin cezası farklı kendiliğinden gelmedir inşallah :(

• Kendiliğinden gelme.
    50% (2)50% (3)50% (5)Oy Ver
  • Zorla getirilme.
    0% (0)17% (1)10% (1)Oy Ver
  • Emin değilim.
    50% (2)33% (2)40% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Emin olan biri çıksa güzel olur

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen gitmezsen ileride onlar evine gelip seni alıyorlar şubeye götürüyorlar bu sefer daha fazla para cezası öduyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben gıttım tecil ettim ama para cezası yollayacaklar falan dediler ne olacak?

• 1ay

500-600 lira çok ya neden öyle ki ilginç ben 120 küsur ödedim işte o tecil kağıdı sendeyse sıkıntı olmaz cezayı bekle adresine gelince ödersin zaten ceza hemen gelmiyor onun kararı dedigim gibi sonradan çıkıyor il emniyetinden tut milli egitimine kadar herkes imza atıyor o karara öyle ufak birşey değil birde e devlette gözükmez ceza , sen kağıt gelince gidip mal müdürlüğüne ödersin

• 1ay

Eyvallah kardeşim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Tecil artık otomatik oluyor diye duydum ben ama? Bende okuyorum bidaha şubeye gitmeme gerek var mı

0|0
    0|0
  • Şu an asker kacagisin gbtenede islenmistir. Yani polis gordugunde getirir.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben gıttım tecil ettim ama para cezası yollayacaklar falan dediler ne olacak?

• 1ay

Iste dedigim gibi sadece para cezani odersin okulun ve tecilin bittiginde ise askerligini yaparsin.

• 1ay

Eyvallah :)

• kağıt geldiyse kaçak gözükürsün ve para cezası uygulanır

0|0
    0|0
Yükleniyor...