Baba ile kavga?

babanızın en ufak bir şeyde sizi dövmesi durumunda ne yapardınız? sürekli tekmelenmekten sıkıldım da. artık kendi hayatıma bile son vermeyi düşünüyorum. ciddi anlamda 2 kez intihara kalkıştım. sürekli dayak yemekten sıkıldım. lütfen yardım edin..

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• işte babalığın ne oldugunu bılmeyen serefsizler baba oluyor. valla 13 yaşıma kadar birşey yapamadım şimdi 10 yıldır yüzünü görmüyorum. adam bile demiyorum babalıktan red ettim de. valla bu yaşıma kadar onla kalaydım birşeyler olurdu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendi ayaklarının üzerinde durmak zorundasın sadece bu nedenden ötürü değil sen yaş aldıkça hayat seni dahada fazla zorlayacak. Göz yummak diye birşey katiyen olamaz çalışmıyorsan doğru düzgün bir şekilde çalış ve kendin için birikim yap daha sonra şartlar dahilinde ayrı bir eve çık ki eğer cidden sorunlar hala devam ediyorsa. Veya kendi başına halledemiyorsan bazı şeyleri devletten destek al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yav evlat dövülürmü heleki kız çocuğu benmi farklı biriyim babalarmı farklı anlamadım

0|0
    0|0
  • Yuh kardeşim be bu yaşa geldin dahala babandan siddet mi görüyorsun

0|0
    0|0
  • Oha ya 19. Yasiindayim en az 10 yıldır kimse vurmuyor bana :(

0|0
    0|0
  • Bu haksızlık şikayetçi ol

0|0
    0|0
  • neden dövüyor ki

0|0
    0|0
    • 1ay

örneğin annem canımı sıkacak bişey dediğinde off demem sonucu oluyo

• 1ay

senin yaşın kaç ne iş yapıosun ya da kaça gidiyorsun ona göre cvp verecem sana

• ne desem bilemedim ki nasıl bir insan yaa 😕😕😕

0|0
    0|0
  • durum ciddiyse savciliga git darp raporu al siginma evi vs. iste

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun zor bir durum yapacak bişey yok ama şikayetçi olabilirsin babandan

0|0
    0|0
  • Kavga etmeyin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kabullenme o zaman bu hayatı. GIT kendine başka hayat kur her şeye aklınız çalışır

0|0
    0|0
  • Kizardim illaki

0|0
    0|0
  • Beni babam 32 hamileyken dövmüştü bir kere suyum gelmişti hatta kızım 12 gün kuvez de yattı halbuki hiç bişey yapmamıştım. nefret ediyorum 3diyorum ondan

0|0
    0|0
  • çalışıyor musun okuyor musun intihar çözüm değil kaç o evden bir şekilden

0|0
    0|0
Yükleniyor...