Ailemle sürekli kavga ediyorum?

Nasıl anlatsam bilmiyorum ama sürekli en ufak bir kavgada bile dayak yiyorum. örneğin bu sabah çantama anahtarımı koyduğumu unutup anahtarlığa baktım. sonra aklıma geldi çantamda olduğu. aramayı bıraktım. annem ise niye anahtarını aramayı bıraktın diye bana bağırdı. sabahın köründe. çantamda olduğunu hatırladım dedim. yalan söylediğimi sandı ve daha çok bağırdı. bende off dedim. sonra babam üstüme yürüdü ve beni dövmeye başladı. vurunca yere düştüm. tekmeledi. ben bağırınca neye bağırıyosun acımadı daha dedi. kendimi çok kötü hissediyorum. ne yapmalıyım? sürekli böyle oluyo. ağladıkça yüzümde bütün izler çıkıyo. sıkıldım artık. lütfen ne yapmam konusunda yardım edin.😔

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• seni seven 2. ci derece dayi hala teyzeyi varsa ailen ile konussun? kimsenin kimseye vurmaya hakki yok, polis dicem ama bunulkede polisle cozulmuyor bu isler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle anneye anne babaya baba denmez canım. alacaksın yanına biber gazı yahut elektro şok kendini koruyacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu şaka mı ya ne o evlatlık mısın sen akrabalarınla görüş bir

0|0
    0|0
    • 1ay

bu soruyu o kadar çok sordum ki kendime. ama bunu anneme sorduğumda saçmalama evlatlık olsan seni bu kadar önemsermiyiz diyo.

• 1ay

vallaha ben hiçbişey anlamadım kardeşin falan var mı senin

• Aılenı topla benim muayene ofısıme gelın

0|0
    0|0
  • Ne o menopozami girdin

0|0
    0|0
  • Çok yanlış yapiyorlar yasın kac?

0|0
    0|0
  • kıyamam lan seni korucak birini bulup onlardan biran önce kopman gerek

0|0
    0|0
    • 1ay

kuzenimde kalmama bile zor izin alıyorken buna kalkışırsam sanırım çok daha kötü olur herşey😔

• 1ay

sevmesinler ihtiyacın yok ama seni korucak birisi olmadan olmaz bilmiyorum aklıma başka bir çözüm gelmiyo

• 1ay

teşekkür ederim

• yaş kaç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...