Dünyaca ünlü bir sanatçı olmak için neler yapılabilir?

Beni bu hayatta hayal ettiğimde mutlu eden tek şey binlerce kişinin önünde müzik yapmak. Metal müzikle uğraşıyorum. Elektrogitar ve bateri çalabiliyorum, herhangi bir grupta da sıkıntı çekmeden çalabilirim ancak Türkiye'den böyle bir şeyi başarmak gerçekten imkansız. Şu an da üniversitedeyim ve babam diploman olsun da ne yaparsan yap dediği için bitirmek durumundayım ve daha sonra sürünme pahasına da olsa müzik işinin içine girmek istiyorum. İngilizcem yeterli düzeyde o konuda sıkıntı çekeceğimi zannetmiyorum ancak yurtdışına gitmem gerekiyor gibi görünüyor. Mesela Amerika'da yaşayan birileri varsa beni vize, ev kiraları ve işler konusunda bilgilendirebilirse sevinirim. Nasıl uzun süre kalabilirim gibi ya da atıyorum müzikle uğraşan arkadaşların bildiği bir site vardır bu yurt dışında grup arayan kişilerin oluşturduğu, belki onlarla iletişime geçme şansım olur. Cevaplarınız için teşekkürler. :)

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önce torpil. Sonra sacma sapan tarikat dedikleri seylere uyelik gibi bir sey. Tanıdık şart zaten. Eger hicbiri yoksa para. Yetenegi bilgisayardan seslerle oynayarak hallediyorlar artık. O pek önemli degil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...