Otobüste şort giyen bayana tekme atan vatandaş serbest birakilmis. Ne dusunuyorsunuz?

Kim haklı kim haksız. Neler düşünüyorsunuz? Paylasirmisiniz düşüncenizi?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Pislik herif kadının psıkolojısını de bozdu, bunun gbiler ciddi ceza almadıkça ülkenin ortadoğudan farkı kalmıycak

0|0
    0|0
    • 1ay

Devletin işi başından aşkın bide bunla mi uğraşacak :) gündemde ne vardi darbecilere idam, kidem tazminati, zorunlu bireysel emeklilik, aklı olmayanları fişleme:)

En İyi Erkek Görüşü

• ulan ne dert oldu ya şortlu kadının tekme yemesi sanki kadınlar ilk defa şiddet gördü hergün binlerce kadın şiddet görüyor dişmişler bir şortlu kadın tekme yemiş adam yatsın 9 sene tekme atanın cezası tekme yemektir atsın adama şortlu 2 kadın tekme kapansın bu dava...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Keşke öldüreymiş kadın şort giyiyor sonuçta herşeyi haketmiş (!)

0|0
    0|0
  • Yinemi bırakilmis,

0|0
    0|0
  • Artik baska ulkeye goc etmek gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İnşallah tez zamanda kara toprakla kucaklaşır.

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar adalet diye birşey o pislik adam içinde var maalesef. Hukuk sisteminde bu tarz saldırıların fazla cezası yok. Bu adama en büyük ceza toplumun onu dışlaması olur bence.

0|0
    0|0
  • Adam Çekmeköy de yaşıyormuş.. Mahalle halkı buna gereken tepkiyi vermeli.

0|0
    0|0
  • insana verilen iradenin kotuye kullanilmis bir ornegi olarak goruyorum ben bu olayi herkesin anasi bacisi teyzesi var kimse kimseyi kıyafetiyle yargilayamaz.
    cezasiz kalmasi uzucu

0|0
    0|0
  • hapis cezası verilir sonra daha önce öyle bir suçu yoksa para cezası. sonuçta yaralama vs yok o yüzden bişe yapılamaz daha fazla

0|0
    0|0
  • Adalet sistemi bu

0|0
    0|0
  • Ulan biri öldü diyo biri serbest ne kafası bu?

0|0
    0|0
  • biktim bu haberden

0|0
    0|0
Yükleniyor...