21 yaşini doldurmak şart mi?

Arkadaslar yurtdisinda gece cluplerinde 21 yaş sinirlamasi varmiş. Ben ocakta gidicem ama 1 ay sonra henuz 20 yasina girecem. Fakat yil olarak 96 oldugu icin 21 gibide gorulebilir. Sizce iceri girebilir miyim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bak hazır 96'lısın. Bırak yurtdışı gece kulüplerini sen git bir atari salonuna bu oyunu oyna!

HASTASIYIM!!!

King Of Fighters 96
    i.ytimg.com/vi/Fje7Wi5BLfw/maxresdefault.jpg

Delikanlılar takımını alırım. Ralph & Iori ve Robert! Karşıma çıkanı ezerim!

Vay be! 96'lılar bile 21 yaşına gelmiş. Yaşlanıyor muyuz ne?

1|0
    0|0
    • 1ay

hiç sorma.. ben fifa 96 oynadığımı bilirim.. :L

• 1ay

@oceansberlin Yeni nesil bilmiyor bunları işte! Alayını toplayıp götürecem bir atari salonuna biraz ortam öğrensinler! KOF'ta biraz benden dayak yesinler sonra akılları başlarına gelir hepsinin! Bu arada Mustapha'da tek jetonla oyun bitiren o manyak ta benim! Kız 96'lıyım diyince birden nostalji oldu be! Ama iyi oldu!

• 1ay

sorma yaa..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kulübüne bağlı.

0|0
    0|0
  • sadece yila degil, ay'a da bakiyorlar... yurtdisini türkiye gibi sanma, ve gece cluplerine de gitme bence. saçma sapan yerler...

1|0
    0|0
  • Sart

0|0
    0|0
  • hangi yurt dışı kardeş? binlere ülke var

0|0
    0|0
  • Gidip sor

0|0
    0|0
  • bumu yani şimdi olayın

0|0
    0|0
  • Şubatta git

0|0
    0|0
  • ya gece klubü üye kartı isterler ya da ıd ni yani kimliğini göstermeni isterler. yani giremezsin

0|0
    0|0
  • Girip netcen boşver evde iç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nereye gidiceksın hangi ülkeye

0|0
    0|0
    • 1ay

Londra

• 1ay

Şimdi şöyle londra gece hayatı gayet renkli ingilizler deli gibi içiyo çünkü bu yuzden önlemler sıkı cok fazla pub var sırdan bı yere gidersen sıkıntı olmaz ama comedy clup the 99 gibi clupler londranın en iyisi kesınlıkle sıkıntı cıkar

• giremzsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...