Insanlara nasıl güvenilir?

Çevremdeki insanlar en ufak şeylerde bile bana yalan söylüyorlar mal yerine koyuyolar resmen :( doğruları bildiğim halde hiç bir zaman kimsenin yüzüne vurmuyorum sevdiğim insanlar böyle yapıyo sonuçta kaybetmek istemiyorum ama böyle giderse uzaklaşıcam galiba herkesten :(

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bak guzel abicim, ben insanlardan chok shey gordum. Bir insan guvenmek istiyorsan birinci kendine guveneceksin. Insanlarla dost ol, amma guvenibde bir ish gorme, chunki insanlar her zaman deyishirler. Hich kimseye guvenme, seni yaradana ve kendine guven. Ben boyle yapiyorum, hich kimse bana yalan soyleye bilmiyor, ha yalan soylese bile kendini kandiriyor zaten)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• neden guvenmek zorundasin ki?
    gercekleri biliyorsan ve soyluyemiyorsan oyle cumleler kur igneleyici onlar anlayacaklar senin her seyi anladigini cunki benim de basim dan gecti boyle seyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Guven kazanilir. Baskasina guvenmek icin senin birsey yapman gerekmez o insanin senin guvenini kazanmasi icin birsey yapmasi gerekir. Ve ufak bir not asla %99 'un ustunde guvenme.

0|0
    0|0
  • İnsanlar zaten yalancı olmayı seviyor gibiler hep karşısında ki insanı hep kandırmaya çalışırlar vallah benim çevremde 1 tane insan kalmadı ben hayatım boyunca yalanı asla affetmedim yalan söyleyen insanlar düşük insandır gözümde çünkü yalan söyleyen insan herşeyi yapar tek olmak her zaman iyidir yıldızları ile güneşin doğusunu izle seni rahatlatır dinlemek istersen DENİZ TEKİN AH BU ŞARKILARIN GÖZÜ KÖR OLSUNU DİNLE

0|0
    0|0
  • Geç bile kalmışsın uzaklaş şimdiden.

0|0
    0|0
  • az öyle guvenilir insan

0|0
    0|0
  • güvenme gitsin. güvenince hayal kırıklığı kaçınılmaz

0|0
    0|0
  • Kendinden taviz vererek arkadaşlıklar kurarsan hep üzülen taraf olursun