Çocukken çok dayak yemistim. Kafama çok darbe aldım?

Mahalledekilerden mi dersin ogretmenimden ablamdan mi dersin yedigim dayagin haddi yok. Bikeresinde bizim mahalleden bir oglan kotu çelme takmisti arka üstü betona kafami küt diye feci sekilde çarpmistim. Ogretmenimde sinirlendikce dayak atardi. Ottan p. ktan sebepten yok odev yapmadin yok tahtayi karaladin. Bikeresinde yapmadgim bisey yuzunden feci sekilde dövmüştü. kafama aldigim darbeleri anlatamam. bir hoca gecirdi bir tahta gecirid kafama onun elinden sekip tahtaya küt diye yapismstim. Ablam da sinirlendikce kafama şmsek gibi vururdu aksama kadar kafam sancirdi. Simdi ben guleryuzlu neseli bir insanim. Herkes pozitifsin diyo. Sacmaliyorum cogu zaman. Kucuklukten yasadigim bu olaylar yuzunden bende psikolojk dışinda akil sagliginda zekada sorun olur mu

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yazdiklarinizdan gayet saglikli ve mantikli oldugunuz gorunuyor. Size siddet uygulayan o ogretmenin eli kirilsin. Bende ilk okuldayken oglenciydik kspida bekliyorduk. Cocukluk iste sabahcilar cikmayinca kapiyi azicik acip iceriye baktim. Senmisin bakan beni oyle bir feci dovduki cantsm dagildi kkslemlerim defterlerim kayboldu p. e. z. e. v. e. n. k beni yorulduda birakti. Elleri kirilsin.
    Eh ahirette hakkimizi mutlaka alacagiz.

1|0
    0|0
    • 1ay

Oo ne serfszler var ya. O zaman sikayet edecektik aslinda ama gec kaldik. Boyle psikopatlat nasil ogretmen olabilmis ya

En İyi Kız Görüşü

• olabilir sn kendini böyle bunaltma herkes saçmalar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• istersen bak ben intikamini tek tek alirim

1|0
    0|0
    • 1ay

Neyin intikamini nasil alcan dalga mi geciyosun

• 1ay

Tesekkur ederim cok dusuncelisiniz. Oldu bikere. Dedigim gibi hakkimi helal etmicem bna bunlari yapanlara. Herkes gecmisnde hep guzel anilar biriktirmistir bndede hep kotu anilar birikti. Gecmisi hatirlamak istemiyorum

• 1ay

valla uzuldum senin adina anlatmak istersen mesaj atabilirsin

• dövenlerı yakala sen dov şimdi

0|0
    0|0
  • bazi yaramaz cocuklar vardi okul zamanimizda hep dayak yiyen olma olasiligi var da. sen kendince akıl sagligin yerinde mi sence

0|0
    0|0
  • cocuklarin adini sertkafa1 -2-3 diye koyarsin

0|0
    0|0
  • dayak delisi olduysan evet olur

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey olmaz sen yaşadığın zorluklar karşısında diğer yaşıtlarına fark atarsın...

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasil atarmki fark

• 1ay

Düşünüyorum da.. arkadas edinmem zor bende o ozguven yok

• 1ay

olur olur zamanla olur kendine biraz zaman biraz şans ver...

• sanmam ama doktora git kesin

0|0
    0|0
  • şu an derdini anlatabildiğine göre bişey olmamış :DDDDDDD

0|0
    0|0
  • bbir doktora göründün mü peki

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • :DSASDAS ne çektin be kuzum sen

0|0
    0|0
  • Ben küçükken başımı carpmisim. Göz hücrelerimde dökülme var. Baş sıkıntı. Olabilir de olmayabilirde. Aldığın şiddete bağlı.

0|0
    0|0
    • 1ay

Cok şiddet aldim gozumde sorun yok.

Kızlar Ne Diyor 1

• doktora git

0|0
    0|0
    • 1ay

Psikologdan randevuyu aldim zaten

Yükleniyor...