Bugün mağazada kızın biri hapşurdu?

Ben de çok yaşa dedim gülümseyerek. Yüzüme mal mal bakıp yürüdü gitti.
Yabancılar gayet sıcak kanlı cevap veriyor da Türk kızları neden ona asılıyormuşum hissine kapılıyor?

1|0
17|14

En İyi Kız Görüşü

• Böyle ego kasıyorlar onlarda

1|2
    2|0

En İyi Erkek Görüşü

• sen ben iyi niyetliyiz ama cok terbiyesiz erkekler var bu nedenle kizlara bisi diemiyecem

7|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Tamam kız belki çekindi veya belki abarttı ama bunu tüm türk kızlarına ithaf etmen olmuyor ya resmen ırkçılık yapıyorsunuz:d

0|0
    0|0
  • Çok yaşa deseydin kesin cevap verirdi sjsj

1|1
    1|0
    • 1ay

geb*r yazdm ben

• 1ay

ya eğer kıza sen çok yaşa yerine g*ber deseydin en azından sana hayv*n falan deri cevp alrdın diyorum :D

• 1ay

Heh şimdi oldu :)
      Sen ben insan olalım, onlar ne olacağına kendileri karar versin :)

• Mal dolu ülkede de ondan

3|1
    1|0
  • Çünkü tecavüz ve taciz haberlerine bakarsan anlarsın. Artık sıradan hal aldi kimse kimseye güvenemiyor.
    @ansur

0|1
    0|0
    • 1ay

Teşekkürler diyecek altı üstü, sen de gör demese de olur :)

• 1ay

Sen kendi görgün ile hareket ediyorsun, ama karşı tarafın sana cevap verme mecburiyeti yok. 40 sene öncede mendil verilirdi, karşı taraf teşekkür ederdi.

• 1ay

Yaşlanmış mıyız demeyeceğim :)

• Korktu bence

3|0
    0|0
  • Genelde bende söylerim
    Erkekler teşekkür falan eder ama kızlar bana da aynı şekilde bakıyor boşver :D

0|0
    0|0
  • Turk erkeklerini iyi tanidiklari icin olabilirmi :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Asılmadığımı biliyor çünkü bayan arkadaşım vardı yanımda :)

• 1ay

Enteresan kisilik :D kndi kndne kurgu yapanlardan dmkki o :D

• Bu aptal bir genelleme. 1-2 kızdan aynı tepkiyi alman koca ülkeyi etiketleme hakkını sana vermez

1|0
    0|1
    • 1ay

Birincisi Türk kozı olduğun için bana aptalca konuştuğumu söyleme hakkını kendinde görüyorsun.
      İkincisi senin yaşın kadar benim unuttuğum tecrübelerim var

• 1ay

Tecrübenin yaşla bir bağlantısı yok, Türk kızı olduğum için değil bir kadın olduğum için ve üzerime yapıştıralan gereksiz ve yersiz ön yargıyı silmek adına bu hakkı kendimde görüyorum. Ben Türk erkeği önüne gelen şeyi beyni yok fikri var mantığıyla eleştiriyor diyor muyum? Hayır çünkü bu senin kişisel sorunundur milyonlarca insanı senin üzerinden genelleyemem

• o kadar olay oluyo ki kime güvenim guvenmiycegimizi şaşırdık

1|0
    0|0
  • Genelleme yapmasan

0|0
    2|2
  • ay hic gülecegim yoktu ya :D :D :D

0|0
    0|0
  • Utanmıştır belki

0|0
    0|0
  • O kız malmış üzme canını 😂

0|1
    0|0
  • Her kiz ayni degil

0|0
    0|0
  • Babaları yüzünden.

2|0
    0|0
  • Çünkü psikojik sorunlarımız var

2|0
    1|0
    • 1ay

Geçmiş olsun

• 1ay

Allah razı olsun :( ben ginede sende gör derim demesem bile en azından saol derim ters ters bakmam o da çok ayıp etmiş

Erkekler Ne Diyor 13

• Ego ile alakalı bir durum. Sadece lisede bile 1 kıza 35 tane erkek çıkma teklif edip peşinde pervane olursa, doğal olarak o kız kendini olduğundan fazla görecektir. Bu nedenle seni basit ve değersiz görecek, söylediğin herhangi bir şeye cevap vermeye tenezzül etmeyecektir. Yani kızların bu durumda olmasının nedeni yine erkeklerin onlara haddinden fazla ilgi göstermesidir.

0|1
    0|0
  • Muhatap alarak hata etmişsin, aynısını ben de onlara yapıyorum.. Kısasa kısas, kanımız yerde kalmayacak..

3|0
    3|0
    • 1ay

Ben refleks olarak cok yaşa dedim zaten, hemen yanımdaydı çünkü. Yoksa banane yaşamasın omg

• Hani türk kızları bize abazan diyor ya kardeşim aslında bizim bir suçumuz yok onlar Kezban yurt dışında öyle bir şey yok merhaba derdin kıza kız sana gülümseyerek cevap verir 😊

0|1
    0|0
  • medeniyet görmedikleri için :D

5|0
    3|0
  • Kezban olmak bunu gerektiriyor knka anlamıyorum bunların popolarını kim bu kadar kaldırıyor

0|1
    0|0
  • bazıları insanlıktan anlamıyor. bunun türklük ile alakası yok

1|0
    2|0
  • Adetlidir kesin tek bahaneleri o kaba seyler ne olcak

3|0
    4|0
  • Kezbanına denk gelmişsin :)

3|0
    3|0
  • Çünkü mallar

1|0
    4|0
  • Kendilerinden büyük egoları var

1|0
    3|0
  • Her şeyi karşılık bekleyerek yaparsak sorun var demektir

0|0
    0|1
  • kendilerini birsey saniyor ya bir b. ka benzeseler icim yanmiycak

1|0
    5|0
  • Biz erkekler yüzünden.
    O kadarcık asılıyoruz ki artık Onlarin genlerine izlemiş..
    Onlarda bizim genlerimize asılma isledendigini algıladıkları için böyle bir durum var.
    Sende haklisin, o da hakli.
    Takılmaya gerek yok bence gul, geç.

4|0
    0|0
    • 1ay

Asılma olarak algılayamaz, çünkü yalnız değildim. Yanımda bayan arkadaşım vardı

Yükleniyor...