En büyük derdiniz, probleminiz nedir? Şu an . Ne düşündürüyor sizi?

Herkes en büyük derdini yazsın ve diger insanların problemlerini de okusun bakalım en büyük dert, sorun kimde? Sahsen benim 2 tane sorunum var. Biri yargitayda ki 6 yil 3 aylik hapis cezali dosyam ve borclarım.

1|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Babamı kaybettiğim sahne geliyor gözümün önüne nefesim kesiliyor. Uykum kaçıyor. En büyük derdim bir daha sarılıp kokusunu içime çekemiyeceğim aşık olduğum babamı görememek

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bankalara olan borcumu ödemek. Bunun için 3-4 ay daha çalışmam gerek. Sonrasında evime dönüp istirahate çekileceğim. Akciğerimde emboli oluştu. Kendimi yormamam gerek ama çalışmak zorundayım. Ölümle dans ediyorum anlayacağınız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sınav korkusu ve 2 senedir geçmeyen bir rahatsızlığım var.
    Gerçi bizimkine dert denmez.
    Allah herkesin yardımcısı olsun.

0|1
    0|0
  • çok şükür...

0|1
    0|0
  • Gelecek kaygısı

0|1
    0|0
  • Okuldaki embesiller

0|1
    0|0
  • Arkadasımın sıkıntısını , üzüntüsünü nasıl dindiririm

0|0
    0|0
  • en buyuk derdim gelecek kaygisi

0|0
    0|0
  • Huzursuzum su aralar

0|0
    0|0
  • gelecek korkusu

0|0
    0|0
  • Hicbisey

0|1
    0|0
  • en buyuk derdim yasamam

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet ama intihar edememek daha buyuk bir uzuntu kaynagi.

• 1ay

Bu dunyayi ben boyle gormek istemiyorum bana kotuluk gelmesini istemiyorum hic kimseden yasadigim surece
      ben hic kimseye kotuluk yapmam kimsenin kotulugunu de istemem arkadan konusmam kiskanc degilim para icin yasamiyorum ama etrafda boyle pisliklerin dolasmasi ve cogalmasi beni yasamaktan sogutu
      ben onlar gibi degilsem yasamamam lazim

• 1ay

Hmm. Peki sen icinde hic mi kotuluk barindirmiyorsun? Bence iyi insan yoktur dunyada. Bende buna dahilim elbette. Bence icinden kotu dusuncelere sahip olanla bunu gerceklestiren arasinda bir fark yoktur. Mesela cinayet. Kim bilir ben her gun kafamin icinde kimleri olduruyorm amam yapmamamn nedeni iyi olmam degil korkmam. Bnce herkesn boyle

Erkekler Ne Diyor 2

• Dertler derya olmuş bende bir sandal. ..

0|0
    0|0
  • Sebebi belli olmayan 15 gündür uykularimi alan öksürük. 3 tane hastane gezdim. Seninki nden küçük ama 😑

0|1
    0|0
Yükleniyor...