Kapat

Annem bana evlendiğinde eşinin her istediği yapma şımarır kıymet bilmez diyor ama benim hayalim eşime araba almak?

samimi olun. size eşiniz araba alsa şımarır mısınız yoksa bağlanır mı?

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• kaynana iste simdiden gelinle ugrasiyo 😒

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• araba alırsan bu sefer dubai'den otel ister senden pnp

0|1
    0|0
    • peki insanın eşi için en iyisini istemesi suç mu?

• bencede çok saol kardeş

• rıca ederım

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 12

• Eşimse zaten bizim olacak araba. 😂

1|1
    0|0
    • yok ben o araba sadece onun olsun istiyorum çalışıyorsa ise onla gitsin

• İyide eşine alınca o araba çiftin oluyor yani bunda ekstrem bir şey göremiyorum. Kendi kullansın beni işe bıraksın hatta her gün işe onun bırakması daha hoş olur benim arabayla gitmemden.

• yani bak bunlar güzel hayaller bence. işte ben bunu duymak istiyorum yani o bunun değerini bilsin mutlu olsun mutlu etmeye çalışsın

• Al sen şımarmicak birini bul aslında kadınlar şımartılmalı şımarsın da ama sonra yanlış şeyler yapmayacak biri olsun

0|1
    0|0
  • evlendiğinde diyor, neden şımarsın şımarsa bile sen şımart yani eşin sonuçta ne var bunda

1|1
    0|0
    • aynen öyle insan eşi için en iyisini istemeli bence

• tabi canım ona bwm alabilmem için benim jetle işe gidiyor olmam lazım zaten 😂

• Her kadın biraz şımartılmak ister

0|1
    0|0
  • Evlenceğin kişiyi bir bul önce sonra anlarsın onu😂

0|1
    0|0
  • Benim karakterim farklı, Ayşe çok başka, Fatma desen ap ayrı bir dünya. Yani karşındaki insanın karakterine bağlı. Karşındaki sana ne kadar emek veriyorsa o kadarını ver hak etmiyorsa hiç verme. Zaten bir insanı tanıyabilmek için ona taviz vermek lazım benim görüşüm bu. Gerçek yüzleri çıkıyor ortaya.

0|0
    0|0
    • yani diyorsun ki illa gerçek yüzünü bul kötü ise şal gitsin. onun senire onu kazanmak daha güzel olmaz mı?

• Tipik bir kaynana. Kendi kaynanası kocasına böyle akıllar verseydi yine hoş mu olacaktı acep

0|0
    0|0
    • vermiş galiba babam pek şımartmaz annemi ama aslada üzmek istemez tabi.

• Saçma. neyse uzamasın by

• bazen oluyor babam saçma sapan şey yüzüne anneme bağıyor felan bazen oluyor ben kendim diyorum babamın yerinde olsam anneme çıldırırdım ama adam gık etmiyor sesini bile cikarmıyor anlamadım gitti 😂😂

• Erkek anası değilmi😒 bir öğrenemediler gelin değil kız almayı..

0|0
    0|0
    • iyi niyet işte oğulları mutlu olsun istiyor. gelinleri mutsuz olsun değil yani

• Bu mu iyi niyet? Tipik kıskanç kayınvalide pozları. İnşallah kız kardeşin yoktur. İnsan yaşattığını yaşar illaki..

• bir ablam ve bide kız kardeşim var. Amca olamayacağım 😥

• bağlanmak değilde boş masraf derim

0|0
    0|0
    • eşin sana araba alıyor ve sen boş masraf diyorsun nesin sen küçük şeylerle mutlu olmayı bilen birisi mi?

• evet insan sevdiğinin kıymetini bilmeli mal mülk göz boyası sadece

• sevgi ilaç dediğin gibi. düşüncen için saol.

• Kişiden kişiye değişir ama annrler hep ole der niye sımarsinki ya bence cok mutlu olur

1|0
    0|0
    • inş. öyle olur ve ben hayalimi inş. gerceklesitirim. eşim çalışıyorsa arabaya binsin istiyorum dolmusta felan sürünmesin mesela

• Sen olayı çok yanlış anlamışın

0|0
    0|0
  • simaririm dotum klkar hatta o arabayla yenisini bulurum

0|0
    0|1
    • sevsen bile mi?

• anneler hep haklı zaten çok şkr. rabbim onların eksikliğini yaşatmasın.

• Amin cumlemize

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...