Güle Güle Dostlar Yarın Acemi Birliğine Teslim Oluyorum Mamak/Mebs Merkez Komutanlığı Bakalım Nasıl Olacak?

Arkadaşlar Güle Güle 21 Gün sonra görüşmek üzere Hakkınızı Helal Edin...

ÇANTAMI HAZIRLADIM HERŞEY BÜTÜN ZARURİ İHTİYAÇLARIM HAZIR HAFİFTE ÇANTA

Güle Güle Dostlar Yarın Acemi Birliğine Teslim Oluyorum Mamak/Mebs Merkez Komutanlığı Bakalım Nasıl Olacak ?Tren İle Gidiyorum Daha İyi Ve Farklı olacak...

Yeter Bu Kadar Kendinize İyi Bakın Nedense MUTLULUK VAR İÇİMDE...
Neden Acaba?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Allaha emanet ol kardeşim sağ salim git gel güzel yerler çabucak geçer hayırlı yolculuklar. Bu arada 21 gün sonra grş derken umarım dağıtım kullanmayı düşünmüyosundur? :)

0|1
    0|0
    • 1ay

yol izni verecekler kardeşim 3-4 gün verirler diyorlar zaten bizimkiler yemin törenine gelecekler sonra beraber geleceğiz

• 1ay

olsun yeter bana bir de uçakla gideceğim daha önceden de çoktan almış olurum bileti zaten
      yol izni normal izinden düşmüyor değilmi?

• 1ay

Yok düşmez dostum rahat rahat takılırsın.

Kızlar Ne Diyor 6

• Sende kendine iyi bak 😊 hayırlı olsun

1|1
    0|0
  • Oo hayırlı uğurlu olsun Allah yardımcın olsun

0|1
    0|0
    • 1ay

eyvvv çok karşılaştık seninle sorularımda ara vericeğim artık daha çok var gündem ile ilgili ama kaldı artık

• Ustalık birliğinde kıbrıs sanırım 😛

0|1
    0|0
    • 1ay

nerden bildin gızz

• 1ay

Bilirim ben ☺️ Çok gittim mebs'e ☺️ Kalın giyin gece iştimalarında donarsın yoksa ha bir de bir yakının seni ziyarete gelecekse haftaiçi gelsin. Hafta sonu 3 saat beklediğimi bilirim sırada 😑 Bide banyo sırası çok uzun ve dışarda bekliyosun bir de tüm taburun banyoya ayrılan saati sadece 1 saat 😛 Gözünü korkutmak istemem ama zor bir yer kiii kıbrıs daha kötü 😛

• Allah'a ısmarladık

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun abiciğim 😀

0|1
    0|0
  • Hakkında hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çanta götürme... Elini salla git... hepsi sana lüzumsuz... Diş fırçası ve macunu lazım... Oda kantinde hazır seni bekliyor...1 kg bile yük götürme...

0|1
    0|0
    • 7gün

vallahi şu dediklerini duymasın gidenler kardeşim söylyim öyle gelenler çok muzdarip kaldılar

• Hoşgeldin kardesim ayazın bol oldugu ankaramıza:)

0|1
    0|0
  • Yolun acik olsun😊

0|1
    0|0
  • Bedelli mi yapıyorsun?

0|1
    0|0
  • Hadi hayırlısı Ankara buz gibi ona göre gel 😂

0|1
    0|0
  • Sg kanka

0|1
    0|0
  • Çanta güzel olmuş. hayırlısıyla git gel 😊

0|1
    0|0
    • 1ay

sen dedin diye bunu aldım kardeşim fazla bile yer kaldı sağol var ol çok yardımcı oldun bana sana borçluyum

• 1ay

Estağfurullah kardeşim bana borçlu falan değilsin. vatana borçlusun 😊. herkes sırayla. sen uyurken ben gece nöbetteydim. şimdi ben uyurken sen gece nöbette olarak borcunu ödemiş olacaksın 😊

• 1ay

eyv kardeşimm

• hayirli olsun

0|1
    0|0
  • Yapma be? Ciddi misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...