Merhabalar
Swarmı çevremdeki insanlar kız düşürmek, tanışmak, görüslerini bildirmek ve ilgilendiği insanin nerede olduğunu takip etmek için kullanıyorlar. Sevgiliniz olduğu zaman Swarmı kapatmasını ister misiniz?

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Var ama kullanmıyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kullanmıyorum kullanana da mani olmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayır. İstemem. Onun suçu ne!

1|0
    0|0
  • swarm kulanıyordum. ne yedin ne içtin orda burdayım olaylarının hem görgüsüzlük hemde güvensizlik kattığını bildiğim için kullanmaya ara vermiştim. 1 ya da 2 sene sonra tekrar kullanayım dedim hergün resimsiz kızlardan istek geliyor ve dulum ihtiyaçlarım var ara diye p*rno hatları yani bıktım 3 günde bıktırdılar ve geri kaldırdım.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kullanımı gerçekten çok farklı bir boyuta geçti bunun bende farkındayım. Uygulamayı kullanmasını istemiyorum ve 600+ arkadaşı var geneli bayan bu bana bir güvensizlik yansıttı. Kapat dersem tepki almaktan korkuyorum

• 1ay

Teşekkür ederim cevaplarınız için

• 1ay

rica ederim ne demek.

• Mesajlar ve arkadaş ekleme olayı engellenebiliyor o halde kullanabilir

1|0
    0|0
  • durabilir

1|0
    0|0
  • istemem.

1|0
    0|0
  • emin misin o amaçla kullanıldığına, açıkcası biz daha ticari kullanıyoruz bunu ve sen biraz farklı düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Ben o programı insanlar ne diye kullanır anlamıyorum zaten, istemezdim kullanmasını, kullanıyorsa da az check in atsın :D

0|0
    0|0
  • Swarm'ı etkin kullananlardanım, hiç karı kız düşürmek için kullanmadım!
    Açıkcası ordan gelecek kızın da içine edeyim ben!

0|1
    0|0
  • Valla ben hiç kulanmadım :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Mekanda begendikleri insanlarla iletisime geçmesini sağlıyor. Fotoğraflarını inceliyorlar. Bu durum seni rahatsız etmez mi? Kullanmadigin için soruyorum karşıdan bakış

• 1ay

Dur şunu bir kullanayım :) Üşenmeyip açıkladığınız için teşekkür ederim... artı artık konuya hakim olduğuna göre sorunuza cevap verebilirim... Cevap olarak sevgilim olsaydı Swarm denilen şeyi hiç kullanmamasını arzulardım... ama tabi ısrarcı olmazdım... kendi bilir.. kredisini düşürür.

• 1ay

Doğru söylüyorsun, teşekkür ediyorum

• olmam ne olacam ama zeten cogu insan o mantikla kullanmiyor sahsen ben kim neler yapiyor ona bakiyorum.. mekanda da hic bir kiza ne arkadaslik yolladim nede kabul ettim tanimadigim insan red...

0|0
    0|0
    • 1ay

600+ arkadaşı var desem ve check-in yaptığında olduğu yere gidiyorlar.

• 1ay

Teşekkürler

• 1ay

ben tesekkur ederim yardimci olabildiysem ne mutlu bana iyi geceler ;)

• Swarm kız düşürmek için değilmiymiş 😂

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • yoo ne alaka

0|0
    0|0
  • O kapatirsa bende kapatirim

1|0
    0|0