Pöh calısma kosulları?

pöh gönüllülük esas ama nişanlı oldugumdan dolayı calısma koşulları hakkında bilgisi olan var mı?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• En yakın arkadaşım Pöh bugün biri daha sordu ona da yazdım. Görev yeri Muş tu ama evli olmadığı için Van a gönderdiler bir aylığına 12 saat çalışıyorsun diğer gün tatil. İl ilçe görevler var

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ailemden eşimden çoluk çocuk dan önce vatan diyorsan gir bende gircem ama evlenmeyi düşünen biri değilim ailemle de senede bir görüşsem yeter 10 seneye yakın Doğuda çalışırsın batıya dönsen bile batıdayken yılın en az 3 ayı Doğuda özel görevde geçer başka sormak istediğin varsa sor :)

0|0
    0|0
    • kardesim oncelikle teşekkür ederim ben harbiden gonulden istiyorum 2 yıldır deniyorum Şu an tek hedefde bu benlik bir sıkıntı olmuyoda aslnda nisanlımda kendi isin severek yapıcaksan ben seninleyim diyo ama bir yandanda gonul iste ufakda olsa ileriyi düşününce arkana bakınca icim rahat etmiyo acıkcası. 😊

• Aynen kardeşim biz gidecek olanlar için genelde sıkıntı olmuyor yapar ederiz katlanırız diyoruz ama geride bıraktıkların önüne engel kalıyor sadece onu da kalbinin sesini dinleyip bir karar ver hakkımızda hayırlısı olsun inşallah :)

• amin kardesim insallah hayırlısı bakalım teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş vardiya var elbet ama şimdi alınanların çoğu Doğuya gidecek kendi ilinde görev yapmak için en az 4 sene geçecek

0|0
    0|0
    • dostum onu biliyorum bu gecici görevler benim kafamı katıstırıyo daha dogrusu onlar hakkında bir bilgin var mı?

• hakkımızda hayırlısı olsun tesekkur ederim

• Amin rica ederim

• PÖH nedir, layn harbiden yaşlandım mı, bir şeyler mi kaçırıyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...