Yüce dinimiz islami yurtdisinda dogmus buyumus arkadaslar, dinimizi Nasil yasiyosunuz, kultur catismalari vs?

Evet, ben sahsen zorlaniyorum. Iyi bir insan olmaya calismayla yetmiyo , namaz vs kilmadigim icin hic bir zmn iyi bir insan olmaya yeterli olmadigni dusunuyorum...

Güncellemeler:
1ay Sadece yurtdisinda yasayanlar cvplasin

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ya tüm vakitleri kılamazsan bile boş oldukça kılabilirsin mesela, bunun ülke ile alakası yok ki, içinden geliyorsa her yerde kılabilirsin yani, ben Fransa'dayım ve hiç bir değişiklik yok yani.

0|0
    0|0
    • 1ay

Kilmakta zorlaniyorum...

• 1ay

Yani söle ; daha iyi seyler yapmak istiyorum oda namaz biliyorum 3 sene önce ögrendim namaz kilmayi sonra hepsini kilamayinca yavas yavas azaldi sonrada komple biraktim sonrada unuttum.. yani nerden neye baslicagmi bilmiyorum

• 1ay

Işte bu sorun, şunu aklında tutabilirsin mesela: Namaz kıldığında eğer bir vakti kaçırırsan kazasını kılman lazım, yok sonraya bırakayım dersen bu hep uzar gider. O yüzden bugün kılmayım yarın kılayım diye bir şey olmaz bunda, kılabildiğince kılacaksın ki namaz'dan uzaklaşmayacaksın, çünkü vakitleri kaçıra kaçıra insan kılmamaya başlıyor sonra unulup gidiyor.

En İyi Kız Görüşü

• bence o senin elinde bisey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gel Türkiyede yaşa o zaman çok iyi insan olursun

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok almayim

• 1ay

eee o zaman daha neyden şikayet ediyosun

• 1ay

Sorumu sadece yurtdisinda yasayanlsr cvplasin

Kızlar Ne Diyor 1

• namaz herşeyin ilacı sen dinine samimi ol namaz vaktinde kendiliğinden kalkar ibadetini yaparsın

0|0
    0|0
    • 1ay

Calisiyorum oyuzden mumkun degil saatinde kilmak. Malesef unuttumda.
      3 sene önce baslamistim sonrada hepsini kilamayinca azalma oldu sonrada istek gitti biraktim neden insan namaz kilmak istemez onu Anlamiyorum

• 1ay

evet azalma olunca istek olmaz doğru ama zamanında bile olmasa kaza olarak kılabilirsin kardeşim sen seni yaradana şükür ediyorsun bundan güzel birşey yok diye düşünüyorum zor zamanlarında yetişen için...

Yükleniyor...