Kardeşime laf anlatamıyorum!!! ?

Erkek, lise 1e gidiyo. Okulu evimize yakın sayılır ama yokuş başında. Her gün otostop cekiyolarmis arkadaşlarıyla bir oldu iki oldu üç oldu ses etmedim artık bugün patladım binmeyeceksin kimsenin arabasına diye!! Hala ben konuştukça dalgaya alıyo diretiyo daha yok milletin işi gücü yokta sabah sabah insan öldürmeye mi cikiyolar vs. hiç tamam abla falan demek yok yani!!! Babam soyluyo yurumeyin ben sizi arabayla birakiyim diyo adam, yok diyolar. Sonra gidip otostop cekiyolar ne mana? Sinir mideme vurdu ya yarım saattir bulanıyo acayip huzursuz oldum. Bu çocuğa nasıl laf anlatcam ben

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamıyorsa bir tane tokat yapıştır suratına, Allah korusun ilerde başına bir iş gelmektense bugün o tokadı yesin aklı başına gelsin az.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• babanla anlas bı kumpas kurun. alıp kacırsın o şaşkolozları tutsun 3-5 saat anlasınlar hanyayı konyayı. valla cıddı soyluyorum.

0|0
    0|0
    • 1ay

O kadar değil de. Valla yarından itibaren babamı tembihlicem o götürsun bundan sonra. Annem de soz dinlemezsen alırım o okuldan seni dedi. Kardeşim öyle serseri bir cocuk değil aklı başında söz dinler ama bugun inatlasti ilk defa ona huzursuz oldum çok

• 1ay

yanı mısal...19 yasındakı cocuk (!) kendını buyumus zannetsede höt deseler korkar. baban gotursun o zaman... aksıyona gerek yok.

• 1ay

Kesinlikle

Erkekler Ne Diyor 14

• Zaten şimdiki gençlerin akılları bir karış havada.. Şimdi her yerde otostop çekmek moda.. Yazlıkta nisandan haziran sonuna kadar her şehre inişte mutlaka talebe taşıyoruz otostopçu..

0|0
    0|0
  • Varsa bir aracı olan kanki arkadaşını ayarla. Sabah onlar çıktıklarında otostop yaparken alsın kötü davransın okulun önünde değilde 500m ilerde bırakıp bir korkutsun akıllarını alsın bak bir daha yapıyorlar mı?

0|0
    0|0
    • 1ay

İyi olurdu ama benim kankilerde araba ne gezer? Anca orda burda ezsinler parayı tövbe ya😅

• aman sikinti bu işler bizim. arkadaşlar denize gitmis sporcu olduğu için bacaklar. ağdalı. otostop çekmişler adam gözünü ayirmamis çocuğun. BAcagidan. bide para vermiş sizin parananiz yoktur diye

0|0
    0|0
  • babana söyle kulaklarını çeksin

0|0
    0|0
  • Gençlik işte ulan babamız olmadıki arabayla bıraksın

0|0
    0|0
    • 1ay

Valla yani. Hadi desen yokuş diye çocuklar çıkmak istemiyo, e babam her sabah soyluyo yani kabul etmiyolar sonra git elin arabasına bin valla gece gece cildirtti beni

• Meslek lisesine mi gidiyor kardeşin?

0|0
    0|0
    • 1ay

Anadolu ama nası desem çok iyi değil çokta kötü değil öyle bir çevre

• 1ay

Sonradan anadolu olan düz liselerden civarı sanırım. Çevresi etkiliyordur kardeşini büyük ihtimalle birde liseye geçtik artık büyüdük gibi bir rahatlama ve kendini kanıtlama çabası içerisinde ergenliğini yaşıyor. Biraz zaman geçtikkçe sizi ve kaygılarınızı anlıycağını umuyorum. Onun yanlış bir şey yaptığını ona güzelce bir şekilde anlatın derim. Babanızla konuşun onun uyarısı dahada etkili olur.

• 1ay

Ortaokuldan arkadaşıyla beraber gidiyorlar bide sınıflarından bir iki kişi daha. Ben yuruyom onlar durduruyo arabaları diyo. Bende dedim onlar binsin ozaman ben tek mi yurucem diyo. şimdi sakinlestim odasına cikmadim mesaj attım anlaştıkmı diye söz verdi Takip ederim haberin olsun dedim 😅

• cikiyolar vs. hiç tamam abla falan demek yok yani!!!
    Profil erkek :)

0|0
    0|0
  • baban anlatsn

0|0
    0|0
  • Çeksin bir şey olmaz bende çekiyorum sürekli :D

0|0
    0|0
  • o sadece kardeşinde olan bir problem değil ben de görüyorum okul önlerinde hep

0|0
    0|0
  • Çocfk onlar baban braksn

0|0
    0|0
  • Dili yanmamış ne desen boşş

0|0
    0|0
  • Çok kolay evdeki her duvara vurcan kafasını bak birdaha yapıyormu

0|0
    0|0
  • cak iki tokat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Umursama. Kendi haline bırak. Sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Bırakta bir yansın

0|0
    0|0
    • 1ay

Nasıl birakayim da yansın. Olur mu öyle sey

• 1ay

Laftan anlamıyorsa, yapacağın başka bir şey var mı? Kendin de boşa sinir oluyorsun

Yükleniyor...