Trip atan taraf mısınız trip yiyen taraf mı?

Son dönemde dillere pelesenk olan şu kelimeye akabinde gerçekleşen eylemden ciddi anlamda nefret ediyorum. Hele ki kadınların üzerine yapışıp kalmış olması ayrı sinir bozucu bir durum. Bana kalırsa insanlar arasındaki iletişim bozukluğu sonucu ortaya çıkmış bir durum bu. Ama gerçekten gereksiz bir hareket. Bre
trip atan şahıslar şu saçmalığa harcadığınız enerjinin milyarda birini karşınızdakine kendinizi ayan beyan ifade etmek için kullansanız hayat daha yaşanır bir hal alacaktır emin olun! İlişkileri baltalayan bu işsizlik abidesi eylemi karşınızdakine uygulamak sadistçe bir zevk verebilir size ama durup dururken o kişinin asfalyalarını attırıp hayattan soğutmanın anlamı yok, öyle değil mi?
Velhasıl kelam, sürekli "trip yiyen" taraf olarak bu konudaki fikirlerinizi merak ediyorum.

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyi trip olarak değerlendirmek gibi bir eğilimimiz de var ama ilave olarak. Belki yaptığın bir şeye herifin canı sıkıldı bir köşeye çekildi, oturuyor mutsuz bir şekilde. Sana da söyleyemiyor ya da söylenecek bir şey değil. Olabiliyor zaman zaman...

4|2
    0|0
    • 1ay

surat asmak yerine bence söylemek, en azından biri vardır güvenebileceği, daha sağlıklı bir hareket olur gibi.

• 1ay

haklısınız. bizim geneldeki hata bu kelimenin arkasına sığınıp olur olmadık şeylerden alınganlık yapıp mız çıkarmak olduğu için yaşanılan duygudan çok o tribi karşıdakine atıp, o kişinin vicdanına oynayıp herhangi bir konuda haklı çıkabilmek önemlidir. bir nevi bencillik göstergesi bana göre. ama tabi kişiden kişiye de değişir. yorum için teşekkür ederim :)

• 1ay

Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 6

• trip yiyen taraf oluyorum genelde

1|0
    0|0
  • Of her ikiside mevcuttu ne yalan soyliyim

1|0
    0|0
  • Trip yiyen

1|0
    0|0
  • Trip atarim :/

1|0
    0|0
  • Yiyen tarafim aglama duvarı gibiyim

1|0
    0|0
  • Ne atıyım, nede atsınlar. Trip iyi bişey değil bence.

1|0
    0|0
Yükleniyor...