Uzun zamandir mesaj kutum bos gelirse ks den geliyor :( sizde durumlar nasil?

Sagolsun gelirse bir ks den geliyor , cok tatmin edici degil ama sonucta o turuncu gonderiyi gorunce insanin yuzu gülüyor bir anligina mutlu oluyor diyelim sizde durumlar nasil?

Güncellemeler:
Seviyeli saygili her yoruma +1

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlara her gün 10-15 mesaj gelir en az. :D Bir soru sorsa, soru içeriğine göre de artar. :D Yani kızlar genelde kapatır mesaj kutusunu o yüzden. :D Erkeklere pek gelmez aga. Çünkü, kızlar da abazan yoktur pek erkeklerdeki çokluk gibi. :D

0|1
    0|0
    • Ahaha guzel yaklasim biliyorum da zaten ha i o is icin atmasinlar duzgun konusmak ne bilim baska seyler icin atsalar yardimci olsak falan iste yani bizimkisi yalnizlik anlican :)

• Aga o da zor. Ancak bana geliyor arada, dertler hakkında. Aşk, ayrılık sorunları için fikirlerimi söyleyeceğimi söylüyorum görüş olarak sorularda. O zaman anlatıyor aşk hikâyesini, ona yardımcı oluyorum. Sohbetim o yani. :D

• Arada banada gelir di bas edilmiyo ya onlar sikinti surekli soru ustune soru :D

Kızlar Ne Diyor 3

• bos. ben ztn burda hic kimseyle konusmuyorum

0|1
    0|0
  • Can'ım yaa dur hemen atayım 😊😇

0|1
    0|0
  • kızlarda çok fazla gelmesinden rahatsız keşke bizim öyle olsa 😊

0|1
    0|0
    • Umarim dicemde turkiyede burda cok zor be :)

• erkekler mesajı alsın işte ve atmasınlar 😊

• Aynn oyle ama tek sorunum uzun sure alamamam neyse saglik olsun ama haklisin :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Saçmalama ya ben mesajlara yetişemiyorum senin nasıl boş😯😳
    Demeyi çok isterdim. Düşünsene öyle bir dünyayı... (düşünemedi) 😅

0|1
    0|0
    • Keske olsa da yasasak anca hayaller hayatlar :D

• bana artık ks de atmıyo :D yorumlarım kalkmıyo bayadır

0|1
    0|0
  • ben kimseden mesaj beklemiyorum kimsede atmiyor zaten.

0|1
    0|0
  • KS'dan ve kardeşim @Asosyal_Genç ten mesaj geliyor 🤗 Diğerlerinden daha az mesaj geliyor...

0|2
    0|0
  • KS de atmıyor artık

0|1
    0|0
  • Bizdede ara sıra isde

0|1
    0|0
  • mesaj beklediğimden falan değil ama banada ks atıyor bir tek

0|1
    0|0
  • burası da bayağı meşgul etmeye yetiyor ama normalde de böyle çok gelseydi iyiydi :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...