Dostum olsun yeter?

Çok yanlzm ne bir ailem ne bir dostum sevdiğim zaten o da seviyo mu sevmiyo mu bilinmez. Herseyimi ona anlatrdm tüm sırlarımı mutlulugumu üzüntümü ama hiç mesaj atmiyo o da umursamyo beni. yoruldum herşeysden herkesten. sadece sarilabilcegim sevceğim biri olsun dedim olmuyo. tek duam biri beni sevsin demiştim sevdi sandim kullandı. şimdi sadece dost arkadaş istiyorum sevgili gidiyor gelip geçici. ama dost sırdaş arkadaş ömürlük oluyo. Mesaj atmak isteyen saygı çerçevesi içinde konuşmak isteyen herkes mesaj atabilir.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar sey yazdım ama vazgeçtim dostu nerde bulursun. ilk önce yakın cevrende sonra ilk okulda lisede üniversitede edinirsin yolda gördüğüne dostum diyemezsin. oraya kadar dost edinemediysrn bundan sonrada zor edinirsin aramayla zaman harcama çünkü dost aranmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynen insan konuşacak dertleşecek birini arıyor yalnızlık çok zor insan çaresiz umutsuz hayata küs kalıyor herkes ancak işi düşünce gelir 😢😢😢

0|0
    0|0
  • o gercek dost ta cok zor bulunur. Hepimiz aslinda cok yalniniz, kendi kendine yetebilmeye calis. Yaninda Allah tan baska kimse yok unutma.

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Anne baba yok mu?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...