2 gündür ıslık sesi duyuyorum. Sebebi nedir?

İnançlı arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Kulağımın icinden gelmiyor ses. Baya bulunduğum ortamda yakınımdan duyuyorum. Genc erkek sesi. Bugun banyoda duydum 1 kere umursamamaya korkmamaya çalıştım. Dun gece de uzanırken duydum o ıslık sesini. Kesildi sonra. 1 kere çalıp susuyor. Ciddi yorumlar bekliyorum lütfen dalga geçmeyin inançlı kişilerden ve dini yorum bekliyorum. Musallat mı oldular? Sadece yaşadığım durum yıllardır bu değildi bir cok yasadım paranormal olaylardan. Sebebi nedir?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gusüle dikkat ediyor musun. Arada olsa namaz kılıyor musun? Kırıntı ya dikkat eder misin?

0|0
    0|0
    • 1ay

İslamla yakından uzaktan hiçbir alakam yok inancım var ama umrumda olmayan birisiyim. Bunu şu an yapmaya başlamaya müsaitte değilim yapamam. Ve garip rüyalarda görüyorum. Surekli hayvanlar görüyorum saldırıyorlar bahce gibi bir yer vardı oradan cıkamamıstım. Birisinin kucağında bebek vardı ve büyü yapıldığını soyledi bir kadın bana. hamile oldugumu felan gordumVb. Dua dinlediğim zaman korkuyorum. Eskiden de bir kac satanist kişilerle konuştuğum oldu ama buyu yaptıklarını felan düşünemem. Hislerim cok kuvvetli biriyim yeteneklerim var. Ama yeni olan birşey degil. Kucukken bile halüsinasyon görürdüm bu tip ruyalar görürdüm korkardım. Bugune kadar devam etti ama herhangi bir akıl hastalığım olmadı ve rahatsızlığım olmadı.

• 1ay

Gusüle ve kırıntılara dikkat etmelisin. İnançlı olman bu konuda kafii en azından red etmiyorsun. Ve korkma sakın. Eğer vesveseler başladıysa kulaklarına fısıldıyor gibi hissediyorsan ya da arkanda biri var gibi hemen dua etmeye başla. Nas ve felak ya da herhangi bir ayet ne olursa bildigin oku. Besmele bile cekebilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• bende de oluyo garip seslee duydugum zaman

0|0
    0|0
  • şizofreni

0|0
    0|0
  • Musallat olabilir ama bol bol ayetel kürsi falan oku felak nas duyduğun zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Acilen doktora görün derim birde evde bakara ve nazar sürelerini aç oku ya da sesli dinle

0|0
    0|0
    • 1ay

Dinliyorum esniyorum ve daha çok korkuyorum. Garip bir rüya görmüştüm. Birisinin kucağında bebek vardı. Bahçe gibi biryer vardı cıkamıyordum. Bir de büyü yapıldığı söylenmişti rüyamda. Hayatıma fazla etkisi olmuyor bunların ama korkuyorum

• 1ay

Sen çok korkutuyorsun kendini bişey olmasa da etkileniyorsun sürekli bunları düşündüğün için olabilir evde yalnız kalmamaya çalış kapı pencere aç dua aç ama kesinlikle bir doktora git fazla bilinç altı yaptığın için rüyalarına giriyor abdestsiz uyuma

Yükleniyor...