Bana kötü davranan bir erkeğin egosunu Nasıl zayıflatabilirim?

Bir konuda kendini güçsüz hissetmesini ve egoist davranmasını Nasıl sağlarım? Size karşı cinsten biri böyle davransa ilginizi fark ettiği için kötü davransa kendini güçsüz hissetmesini sağlar mısınız?

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kötü davranan erkekten ayrılabilirsin. Yapacağın en doğru şey bu olur.

3|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• küçümseyici ufacık bir bakış ve mimik... fazla abartmadan, incecik.. abartılırsa etkisi olmaz. sonrasında da tamamen ilgisizlik. yokmuş gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kendimi geri çekerim yüzüne bakmam bir süre

1|0
    0|0
  • konuşmayarak

0|0
    0|0
  • hayırdır sana len kestane de çek git oradan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• seni s. klemiyor herifcioglu ki kotu davraniyor. napsan bos yani. cunku sen degersiz etkisiz elemansin. bence al yolunu gururunu git. daha fazla kuculme.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama önceden böyle davrandı birşey demedim de şimdi birşey yapmadan gidersem tuaf olmaz mı geçmişin kinini tutmuş gibi

• 1ay

neden tuhaf olsun ki? hayat senin gorus senin. gurursuz sacma sapan yorucu iliskidense bazen kabullenip gitmek gerekir. en azindan gurur kalsin.

• 1ay

Bunca Zaman boyunca hep gurur yaptım ama bir işe yaramadı

• Sana kötü davranıyorsa, sende ona davran. Herkes mükemmel değil, vardır onunda bir kusuru. Bul, yüzüne çarp. Kimsenin sana kötü davranmasına izin verme

0|0
    0|0
  • Umursama mesajlarına cevap verme yeter

0|0
    0|0
  • Alt çekme, trip. at vs

0|0
    0|0
    • 1ay

O zaman daha kötü davranır

• 1ay

Davransin salla gitsin o zman umursamadigini hissettir. Benimki de boyleydi asla alt cekmedim tripler filan bir de en ufak hatasini es gecme aman kirilir diye de kelimelerine dikkat ederek hareket etme otomatik olarak duzeliyor duzelir zaten emin ol

• Açıklama yapmadan bırak onu.

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım. Sana bir şey dediğinde sert cevap ve onu umursamıyormuş gibi davran

0|0
    0|0
    • 1ay

O zaman daha kötü oluyor:/

• 1ay

Onun ağzı daha iyi laf yapıyor ama tek seferde gömer beni:/

• 1ay

O zaman onunla hiç konuşma uzak durmaya çalış. Gerekmedikçe yan yana bile gelme. Ya savaşacaksın, ya kaçınacaksın.

• Ezidrme kendini sende

0|0
    0|0
  • Ben de ona takılırım jdjdjd

0|0
    0|0
Yükleniyor...