1 yıl içinde fiziksel olarak ne kadar degisebilirim? Detaya gel?

Arkadaşlar 95 kiloyum. boy 1.56 yas 25.. Çok mutsuzum hic bir istediğimi giyemiyorum.. ne topuklu ayakkabı ne elbiseler ne ayakkabılar. sacimi yapcam yakışmaz makyaj yapcam taki taksam yakışmaz. niye kiloluyum... kilo herşeyi kapatiyor.. bu önümüzdeki pzt diyete başlasam 7 kasımda.1 yılda 95 kilodan 50 kiloya dusebilir miyim? Çok güzel olmak istyrm bambaşka biri.. yardım yok bir tarz oluşturmak istiyorum kendime? simdi hep ayni şeyler kot gömlek kot renk kıyafetler... gören taniyamsin herkes hayran kalan istyrm var mi ben gibiler ne yapmalıyım ben? Erkekler biz kız arkadaşınız olsun benim gbi kilolu boyle 45 kilo verdiğini görseniz ve sizi facede eklese ya da yoksa görseniz tanıyabilir misiniz ve bu kız hakkında ne düşünürsünüz?

• Evet 1 yıl içinde değişirsim evrim gecirirsin
    75% (15)91% (10)81% (25)Oy Ver
  • 1 yılda o is olmaz daha uzun sure gerekir
    25% (5)9% (1)19% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dediklerin önemli ama basta sen kendini inandırıcaksın yaparım diyeceksin kendin inandın mı yaparsın hatta belki 1 yıl bile sürmez

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen doğru soyluyorsunuz inşallah :)

En İyi Kız Görüşü

• Gecen sene 70 kiloydum istedigim hic bir seyi giyemiyodum gozluklu filan silik bir tiptim. Su an 52 kiloyum lens kullanmaya basladim bir de kaslara sekil verdim tabi :))) su an benimle dalga gecenler pesimde kosuyo haftada 5 gun spora gittim abur cuburu kestim hayat su an guzel her sey senin elinde

0|0
    0|0
    • 1ay

Masallah canım çok tebrik ederim seni. 😊bende inş kaslarına sekil verdirmek istiyorum ayrıca dişlerini beyazlatmak. simdi saçlarını hep oruyorum o zaman fonlerim masa falan.. ve en önemlisi kıyafet.. dolanımı bastan aşağı degistiricem 😊 hayatında ne gibi değişiklikler oldu biraz bahsedebilir misin her anlamda

Erkekler Ne Diyor 3

• Kilonun asıl sebebi çok yemek mi sağlık sıkıntıları mi

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya biraz da irsi fakat strese bağlı yemek yemek umutsuzluktan

• 1ay

Rica ederim
      Umarım mutlu olursun

• 1ay

Çok teşekkürler inşallah

• Sen bile inanamazsin ayna karşsinda.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hadi ya o kadar mi 😊 inss 🙏

• verirsin ama sabır şart sabır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir yılda değil altı yedi ayda degisebilirsin ayda ortalama beş kilo versen yeterli olur sağlıklı olanı budur çok çabuk vermeki çabuk geri alirsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen 7-8 ayda degisirim ama 1 yıl sonunda daha super olurum dimi :)

• 1ay

önce sağlığını dusun sağlığını ön planda tut olursun tabi :)

• 1ay

Sağlık en önemlisi gerçekten çok teşekkürler. 😊

• gerçekten istersen çok daha iyisini bile yaparsın kafana yerleştir hedefini gerisi çorap söküğü gibi gelir ben 1 ayda 9 kilo verdim çok da kolay oldu ki sağlık problemlerim yüzünden kilo vermem zor olmasına rağmen çok kolay zayifladim

0|0
    0|0
    • 1ay

Maşallah tebrik ederim evet inanıyorum yapicam nasıl yaptın peki bilgi verir misin biraz?

• 1ay

inşallah o hırsını kaybetme başarılar😊😊

• 1ay

İnşallah çok teşekkürler hoşça kalın 😊

• Bir yil yeter de artar bile

0|0
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle görünüyor 😊 çok tesekkurler

• Valla benim akrabam (kadın) 90 kilodan 60 a düştü 6 ayda. O senin azmine , istikrarına bağlı ama sağlıklı kilo vermelisin tabi.

0|0
    0|0
    • 1ay

Maşallah helal olsun 😊 6 ayda iyi vermiş.. azimliyim yapicam basaricam. 💪

• 1ay

Bugünlerde geçecek gerilerde kalacak inş çok teşekkürler. 😊😘

• 1ay

Ne demek tatlım :)

• Abur cuburu kes önce sonra yemeklere sıra gelir

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet haklisiniz onlar yemeklerden daha fena

• Yapiyla alakali biraz ama ilk basta kolay verirsin gibi geliyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet kilim fazla olduğundan tahminin ilk 2 ayda 12-15 arası veririm gibime geliyor

Yükleniyor...