Erkekler regl ağrısını neden küçümser?

Adamlara sorsan ayda bir çekiyormuşuz abartmamalıymışız.

Özellikle benim gibi kisti olan kızların çektiği ağrıları yaşatmak isterdim. Şeytan diyor kistleri al böyle erkeklerin burun deliklerine sok.

Bir de bu regl ağrısını test. s torbalarına tekmeyle bir tutan var. Hacım her ay boks maçı mı var orada sen hayırdır?

Heyt uleeeyn sinirlendim yine 😅😅
Var mı kaşınan 😂

1|1
12|34

En İyi Erkek Görüşü

• Empati kurduğumda pipimden kan geldiğini düşündükçe psikolojim bozuluyor ben küçümsemiyorum ne yapsanız hakkınız

1|0
    0|0
    • 1ay

Ahaha ya gizlim gel sarılak 😂😂

• 1ay

Kıyamam ge çikolata yiyek gel 🤗

• 1ay

Tamam karamelli olsun :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

Kızlar Ne Diyor 11

• Reglken karnımla beraber belimde ağrıyor doğum sancısından beter diyolar.
    Erkekler anca konuşsun. Regl yok ağrı yok oh ne güzel.
    Tanrım! Where is the adalet?

2|0
    0|0
  • Çekmediklerinfen o ağrı nasıl ağrıdan çığlık attığım hüngür güngür ağladığımı biliyorum neyse ki gaşlanfım da ağrım olmuyor 😂

1|0
    0|0
  • Ulan her ay azmı gün dedigin gelip geçiyo tam cenabetlikten çıktım diyorum hoop yine regl olmuşum kaşınmayın valla he

2|0
    0|1
  • Bir de sünnetle karşılaştırıyorlar sinir oluyorum. Her ay mı sünnet oluyorsunuz hayret bişi 😬😡

2|0
    0|0
  • Herkes ayni agriyi cekmiyor benimde bazen acayip acayip agrirken bazen ayakustunde geciyor agri hissetmeyen bayanlar var onlar bile anlamazken erkekler nasil anlasin sende napcan kucumserlerse kucumsesinler buna mi gerildin 😂

1|0
    0|1
  • Ne olduğuna dair en ufak bir fikirleri yok çünkü :D

1|0
    0|1
  • Çünkü yaşamıyorlar. Aptallar

1|0
    0|1
  • Yok kız benim eşim bu konu da çok hassas bana bolca çikolata alır karnıma sıcak su koyar masaj bile yapar allah var odun değildir :)

0|0
    0|1
  • Baslarina gelmedigi icin, ama en azindan biraz empati ya birazcik diyorum, cok mu?

1|0
    0|1
  • Hiç yaşamadıkları için..

1|0
    0|1
  • Keşke bir kere yaşasalar o durumu 😅

0|0
    0|0
Yükleniyor...