Kendinizi bir boşlukta hissettiğiniz oluyor mu, ne yapıyorsunuz?

Kendinizi bir boşlukta hissettiğiniz oluyor mu, ne yapıyorsunuz?
Kendinizi bir boşlukta hissettiğiniz oluyor mu, ne yapıyorsunuz?Bu günlerde böyleyim, tuhaf davranıyorum. Mesela normalde yastığım pencereye bakan yerdeydi, şimdi ise kapıya bakan yerde. Tek bir inancım dışında hiç bir şeye inancım kalmadı, kalabalık çevremden herkesi tek tek kendimden soğutuyorum, herkesten uzaklaşıyorum. Sabahları çok erken kalkıp işe gitmem gerekiyor ama artık zorla kalkıp zorla gidiyorum, her gün işe geç kalıyorum. Tüm zevk aldığım şeyleri bıraktım. Madde kullanıyordum ara sıra ama artık her gün kullanıyorum. Korkuyorum ama neyden korkuyorum bilmiyorum, neyden korkmalıyım bilmiyorum. Eve giderken en ıssız ve en tekin olmayan yolu tercih ediyorum, birilerinin beni dürtüp uyandırmasını istiyorum. Müzikler bile artık beni tatmin etmiyor, hiç bir şey yapasım yok ama her şeyi yapmak ve tecrübelerime tecrübe kazandırmak istiyorum. Her gün iş yerinde zaman buldukça yazılar yazardım, hoşuma gideni sizinle paylaşırdım ve diğerlerini yakardım ama artık onu da yapmıyorum. Büyük bir boşluğa düşüyorum, dibini hala göremediğim büyük bir boşluk.

0|1
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Guzel aciklamissin, umarim kisa surede kendine gelirsin ve mutlu olursun🌸

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de böyle olduğum zamanlar oluyor, ne yapsam kimseye yaranamıyorum bazen. Bunalıyorum da fakat dua etmeyi de ihmal etmiyorum. Dua ettikten sonra rahat hissediyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• keyfini cıkarıyorum. bosluk iyidir

0|1
    0|0
  • Tıpkı beni anlatmışsın :) İnan ben de böyle durumlar yaşadım ve tarifi çok güç. İnsanın içi kasvet dolunca hiçbi şeyden zevk alamıyor. Seni en iyi dürtebilecek olan kişi sensin. Fırsat buldukça düşün, şöyle düşün: Ben dünyada ne yapıyorum
    Nereye gidiyorum, bu yol beni nereye götürüyor
    Neyi istiyorum
    İstediğim şey ne kadar makul
    İsteklerim doğrultusunda hareket ediyor muyum
    "İnsan" isimli engele takılıyor muyum.
    .
    .
    Gibi. Emin ol bu dünyanın seninle hiçbir işi kalmadığında, seni kara delik misali yuttuğunda bu soruların cevabını öyle bir bulacaksın ki; ama çok geç olacak. Aklına direkt din diyanet ibadet gelmesin, her şey bunlardan ibaret değil. Ufkunu genişlet ve gerçekten sağlam düşün. Bir amaç belirlerken kendini dünya ile kısıtlama. Şurada yaklaşık 50-60 senelik ömrümüz var ve dünyaya sefa sürmeye de gelmedik değil mi :)
    Mutluluğunu ertelememeye çalış mesela, şu şey gerçekleşince mutlu olacağım, o kız beni kabul ettiğinde mutlu olacağım, felan işe girdiğimde mutlu olacağım, evlenince mutlu olacağım blah blah. Onları elde ettiğinde de gerçekten mutlu olmayacağını bilmeyen yok. Senin için şu anın en önemlidir. Şu an mutsuz olmak için ne sebebin var mesela... Hepsini kafanda listele ve bunların gerçekten üzülmeyi gerektirip gerektirmediğini iyi düşün dostum. Sen bence zeki birisin. Mantıklı aklı selim cevaplar bulabileceğini düşünüyorum. Yazıların seni yansıtıyor yani. Bedenler beş para etmez de ruhlar çok kıymetlidir. Derince düşün bakalım, türkü de olduğu gibi "bu da gelir, bu da geçer" ✋👍

0|1
    0|0
  • Son zamanlar da en derinden hissettigim bir duygu.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendin çabalaman gerek arada boşluklarda yüzersin gün yüzüne tekrar çıkacağında olur

0|1
    0|0
  • psikoloğa git derim kesinlikle

0|1
    0|0
  • Oluyo. Ne yapsam gecmiyo o yuzden bisey yapmayi biraktim.

0|1
    0|0
  • uzay boşluğundayım

0|1
    0|0
Yükleniyor...