Kendinizi bir boşlukta hissettiğiniz oluyor mu, ne yapıyorsunuz?

Kendinizi bir boşlukta hissettiğiniz oluyor mu, ne yapıyorsunuz?
Kendinizi bir boşlukta hissettiğiniz oluyor mu, ne yapıyorsunuz?Bu günlerde böyleyim, tuhaf davranıyorum. Mesela normalde yastığım pencereye bakan yerdeydi, şimdi ise kapıya bakan yerde. Tek bir inancım dışında hiç bir şeye inancım kalmadı, kalabalık çevremden herkesi tek tek kendimden soğutuyorum, herkesten uzaklaşıyorum. Sabahları çok erken kalkıp işe gitmem gerekiyor ama artık zorla kalkıp zorla gidiyorum, her gün işe geç kalıyorum. Tüm zevk aldığım şeyleri bıraktım. Madde kullanıyordum ara sıra ama artık her gün kullanıyorum. Korkuyorum ama neyden korkuyorum bilmiyorum, neyden korkmalıyım bilmiyorum. Eve giderken en ıssız ve en tekin olmayan yolu tercih ediyorum, birilerinin beni dürtüp uyandırmasını istiyorum. Müzikler bile artık beni tatmin etmiyor, hiç bir şey yapasım yok ama her şeyi yapmak ve tecrübelerime tecrübe kazandırmak istiyorum. Her gün iş yerinde zaman buldukça yazılar yazardım, hoşuma gideni sizinle paylaşırdım ve diğerlerini yakardım ama artık onu da yapmıyorum. Büyük bir boşluğa düşüyorum, dibini hala göremediğim büyük bir boşluk.

0|2

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...