Ailemi özellikle de annemi kendime inandiramiyorum 😞 ?

Arkadaşlar aileme özellikle de anneme kendimi inandiramiyorum. guvenmiyolar. ben muhasebeciyim.çok da kiloluyum 100 e dayadim resmen boy da kisa. 😣 bir de muhasebecilik yapmak istemiyorum. oyunculuk eğitimi almak istiyorum yasimda 25. babam destekliyorum falan dedi ama benim evinin çatısında yaşadığım surece kafana gore herşeyi yapamazsın diyor. sinirlendim daha demin bagrdm cagrdm. dedm benim sizin gbi bir hayatım olmucak seneye görürsünüz falan dedm annem de bağırdı ne o artız mi olcan falan? Sinirlerini bozdu.. ne yapicam ben moral alt üst kiloluyum giycek bseym yok para yok sevmedgm bir mesleği yapiyrm her gün ayaklarm geri geri gidiyor. param olsa bu isi yaza doğru bırakıp eğitim almak istiyorum oyunculuk üzerine ama yok yok yok 😥 ne yapicam ben?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 100 kilo mu yuh :D hangi rolü oynayacaksın acaba haha (bazen de böyle pislik bir insan oluyorum işte hep iyilik iyilik nereye kadar)

0|0
    0|0
    • 1ay

1 yıl spor diyet yapıp zayifladiktan snra eğitim almak istyrm bu kiloda olmaz farkindaym

• 1ay

Tiyatroyu seviyorum kendimi mutlu hissediyorum. evet biraz geç kalma sayilirim ama umutsuz deglm

• 1ay

Ben umutsuzum o bize yeter :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni gayet iyi anlıyorum benm bir hayelim vardı naprsn hayatn taa...

0|0
    0|0
    • 1ay

Umudunu kaybetme bir gün olur belki

• 1ay

Bu öyle basit bir hayal ediğil oyunculuk falan değil özel bir meslek ve her insan bunu yapamaz ender bir olaydı ve olmadı Aile rızazası olmadığı için hayatm ve hayelim mafoldu nefret ediyorum bu Aileden bunlar ancak kendi menfatini ve kendini düşünür.

• Eğitim alma muhasebeci ol :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Niye dalga geciyorsunuz 😕

• 1ay

Anneler her zaman doğru olanı yapar işini bırakırsan anlarsın

• 1ay

Kliselermis laflar bunlar.. ama haklisin anne iste hep hakli çıkıyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...