Yalniz ve guclu bir kadin olmak istemiyorum. Hayatimi paylasabilecegim kimsem olmucak mi?

Artik hayattaki tek basinaligimdan biktim. Sevgililikten bahsetmiyorum. Bu yakinlarda tasindaim. Nakliyecisinden spotcusuna tamjrcisine kadar her seyi tek basima hallettim. Hani o erkek isleri var ya tek insan bile yoktu yanimda. Valizlerimi hep kendim tasidim hepsi boyum kadardi. Bugun evle ilgili kucuk bir problem cikti ve ben oturup hungur hungur agladim. Artik hayatimdaki tek basinaliga dayanamiyorum. Hep boyle mi olcak?

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun, bu gayet güzel, tek başına kimseye muhtaç olmadan halledebiliyorsun işlerini. Bu zamanda bu işleri becerecek güçlü kızlar çok az. Yanında olacak kişilerde olur, bunlar için sitem etme, biraz dolmuşsun belli. Olacaktır ümitsiz olma..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayatı paylaşacak biri olan senin asaretindir çünkü bunu diyen senin gibi dürüst bir insan kadar kimse yokdur kimseye güven olmuyor hayatı emin olarak yaşar kendine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne o hani yalnız başınıza yaşardınız, atıp tutuyordunuz her yerde "kadınlar erkeklere muhtaç olmadan da yaşar" diye? Yemez yavrum, erkekler olmadan yemez..

0|0
    0|0
  • O yalnızlık hissi kötü işte.

0|0
    0|0
  • Kısmetin çıkar elbet ailen yok mu

0|0
    0|0
  • Zor işin

0|0
    0|0
  • Herkes sectigi hayati yasiyor. Bu durumdan bir tek sen kendini kurtarabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayat zor.. İnsanlar yardımseverliği bile sevmiyor.

0|0
    0|0
  • Kısmetse o da olur. Umudunu kaybetme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...