13 yaşındaki kız kardeşimin 16 yaşındaki birini sevdiğini öğrendim, ne yapmalıyım?

Soru başlıkta. Ne yapmalıyım

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç Bişey yapma ilişme bırak ama kim oldunu arastır allah korusun peçete hesabı olmasında kim oldunu iyi takip et. s @Soran

0|0
    0|0
    • 1ay

iyi birine benziyor ama sevmediğim tek yanı çok küfretmesi ve yaşından gelen azgınlığı

• 1ay

O iş yanlıs kusura baakma kardesini kullanmasın da

En İyi Kız Görüşü

• Küçükken bende kendimden yaşça büyükleri beğenirdim çocukluk işte. Önemli olan çocuğun kıza isteklerini yaptırmaması. Uzak tutsan iyi olur derim çocuk şerefsizse herşey olabilir kardeşin bu konuda bilgisizdir

0|0
    0|0
    • 1ay

mutlu olsun diye bırakayım diyorum çocuk iyi gözüküyor bana ama o azgınlığını kardeşime de yansıtırsa sorun

• 1ay

Temkinli ol bu 3 yaşındaki çocuğa tecavüz edenler var. Hem sonradan pişman olması 1 aylık acısındsn daha önemli

Erkekler Ne Diyor 4

• kendisine anlat küçük olduğunu okulunu bitirmesini herseyi tatlı tatlı anlat. 13 yaşında da olsa karsında bir birey oldugunu unutma

0|0
    0|0
  • sever ne var bunda

0|0
    0|0
    • 1ay

bir şey yok asıl sorun karşıdakinde

• 1ay

takıldığım taraf azgın olması bilmiyorum şakasınaymış gibi ama endişeleniyorum yakından takip edeceğim

• 1ay

azgınlığın şakası espirisi olmaz
      her masum sevginin arkasında cinsel tatmin vardır

• bişey yapma nolucak çocuk daha

0|0
    0|0
    • 1ay

çocuk da ona karşı bir şey hissediyor gibi ya her iki ihtimalde 16 yaşındaki bir ergen erkek ne tür konuşmalar geçiyor aralarında bilmiyorum ki

• 1ay

o zaman kardeşine arkadaş gibi yanaş ve ne tür muhabbet döndüğüne bak çok basit

• O yaşta ne aşkıdır acaba.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çocukça bir sevgi
    görmezden gel

0|0
    0|0
    • 1ay

ama çocuk 16 yaşında... yani düzgün birine benziyor ama bir de çok ykınlar çıkarlarsa falan endişeleniirim

• o yaşta çabuk geçer :D

0|0
    0|0
    • 1ay

sevgisi sorun değil sorun olan o çocuğun kendinden yaşça büyük olması bir şey olur diye korkuyorum

• 1ay

bir yaşından gelen azgınlığı biraz da küfürü var... onun dışında iyi birine benziyor

• 1ay

kardeşini uyar öyleyse her denilene inanmasın

• Bu yasta ne aski ne meski ya çocuk daha o

0|0
    0|0
  • Ufak bir heves falandır o kendiliğinde soğur zaten bir süre sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...