Neden artık kızlar erkeklerin peşinde koşuyor?

Bakıyorum da kızların çoğu erkeklerin peşinde koşuyor. Çok Ucuz davranan kızlar var.

0|0
1|26

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü artık erkekler evlenmek istemiyor. Geçim çok zor olduğu için. Haliyle kızlarda evde kalmış oluyor ve bundan kurtulmak için erkek tavlamaya bakıyorlar.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Çık ortaya Mualla, enflasyon yarat

Pahalansın zilliler

Ederi ne ki çoğunun , 5 inek 3 de horoz (hemi de iri)

1|0
    0|0
  • Gün gelir devran döner.. Tavuk (kendi isteğiyle yalvararak) domalır, Horoz (hadi neyse yapim bari diyerek) gömer :D

1|1
    0|0
  • normalde olması gereken zamanla oluyor işte artık sizler koşacaksınız olmasi gerektiği bu idi zaten :)

1|0
    0|0
  • Seviyorlarsa koşsunlar bir sıkıntı yok ama bazı kızlar var erkek gibidir, ağzını yaya yaya konuşur, büyüklerine saygı göstermez her şeyi yapar hiç sevmem. Yakışıklı gördüğünde direk altlarına yatmak isterler. Önemli bir ayrıntıya değineyim sevdiğin bir kişiyle seks yaptığında fahişe olmuyorsun. Bu tabuları yıkmak lazım.

1|0
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • Hangi medeniyet orası😅

1|0
    0|0
  • adam gibi adamlar cabuk kapiliyor.. kaptirmamak icindir sanirsam

1|0
    0|0
  • kızlar mı konuşuyor?

1|0
    0|0
  • bana niye denk gelmiyor o kızlar :D

1|0
    0|0
  • dünya istediğim kıvama gelecek ama ne zaman bilmiyorum. sanırım ben yaşlanacağım.

1|0
    0|0
  • Devir değişti bir erkeğe iki kız düşüyor.

1|0
    0|0
  • Bnmde basima geldi bir kac defa yakistrman bir kiza ucuz davranslar

1|0
    0|0
  • Ne alaka kosan erkektemi ucuz oluyor

0|0
    0|0
  • olaya böyle bakmak? Erkeğin kızın peşinde koşması normal midir?

0|0
    0|0
    • 1ay

Normal midir bilmem ama gerçek bu yani.

• sevgi ve ilgi karsısındaki insandan talep etmektir ve bunun cinsiyeti olmamalı ucuz die tabir ettigin insanlar a karsı haksızlık veukalalık yapıyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Sevgi ve ilgi talep edenlere ucuz demedim. Ucuz davranmak farklı bir şey. Ne demek istediğimi anlamışsındır.

• 1ay

tamamd prenses cümlelerin bunu anlatıyor kime sorsan aynı şeyi söyler
      bu arada bahsettigin şey elbette bir kadın açısından kabullenilemeyecek bir durum ama ne yapalım devir degişti

• kimsenin peşimde dolaşmasına gerek yok. Ne ben dolaşırım ne benim peşimde dolaşsınlar

0|0
    0|0
  • Seviyorlarsa koşsunlar. Kız veya erkek için fark etmiyor bu durum

0|0
    0|0
  • bize denk gelmiyorsa demekki

0|0
    0|0
  • Eşitlik tatlım

0|0
    0|0
  • Bunu ucuzluk acizlik olarak görmemek gerekir bence, her konuda eşit olmamız gerekiyorsa bu konu için de geçerlidir mantıken. Ben nasıl aşık olduğum kızın peşinden koşuyorsam, aşık olan bir kız da sevdiğinin peşinde koşabilir, gayet normaldir.

0|0
    0|0
  • piyasa bu hale geldi ;)

0|0
    0|0
  • içinde bastırdıklarını artık dışarıya vurmanın normal olduğunu anladıkları için.

0|0
    0|0
  • kadın nufusu fazlalaştı

0|0
    0|0
  • kızlar bozuldu ondan nesil bozuldu

0|0
    0|0
  • niye hep erkekler mi koşacakmış öyle bir kanun mu var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0