Arkadaş mı beğenmiyorum, egoist miyim? Ne yapmalıyım?

okuduğu kitaplar kötü çocuk, solucandan ibaret. sigara içip, küfür edip bunun cool olduğunu sananlar mı dersiniz, ağzını yaya yaya konuşan kızlar mı :/ instagramda verdikleri ergen ergen pozları görmeniz lazım. ottan b*ktan kavga ediyorlar... :D :D daha anlatmama gerek yok bence, zaten diğer özellikleri tamamladınız siz. evet liseliyim ve bir kaçı hariç sınıf arkadaşlarımda gerçekten ''liseli'' gibi davranıyorlar
ben mi fazla kendini beğenmişim? huylarına, detaylara bu kadar takılmam normal mi? direk önüme gelenle konuşmam mı gerek yoksa? böyle devam ederse zaman geçmez gibi? okul dışında arkadaşımda yok, zaten nasıl olabilirki? sizde lisede böylemiydiniz? kendimi biraz aralarına girmeye zorlarsam sonra düzelir mi? yoksa kendime başka yerlerden arkadaş edinirsem benim için daha mı iyi olur? daha mı mutlu olurum? eğer cevap dışardan daha benim gibi arkadaşlar edinmekse nasıl yapacağım?

Güncellemeler:
1ay güncel

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence senin gibi arkadaş edin, dostların az olsun tanıdığın çok olsun yani diğerlerine de çok soğuk davranma. Ne yapmak istiyorsan onu yap kendin gibi birini kendin gibi davranırken bulursun

1|0
    0|0
    • 1ay

haklısın ama nasıl bulacağımki? yani okul dışında ve akrabalar dışında insanlarla nasıl konuşabilir, tanışabilirimki? insanlar beni nereden tanıyacaklar?

• 1ay

İlgi alanlarına göre sosyalleşebileceğin yerler dene. Tiyaro seviyorsan tiyatro klubleri olabilir, ilgine göre resim müzik kursları olabilir yani maksat hem senin seveceğin hemde insanlarla kaynaşacağın bir ortam olsun

• 1ay

Anladim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Gerçekten böyle düşünen kadınla da var mı ya aynı benim kafadan ya vay anasını tam hayalimdeki düşünceler :D Vallahi helal olsn birde makyaj yapmıyorum kimseye kendimi beğendirmeye çalışmıyorum topluma uymuyorum de evlenelim :D

1|0
    0|0
    • 1ay

Ne yazdımki? Ahahaha 😂😂

• 1ay

Güzel :) bizim bunları yapmamamız kötü bir şey mi oluyor yani

• 1ay

Ben kırığım kardeşim topluma itaat etmiyor ve örnek almıyorum , bunlar benim görüşüm seninkine saygı duyarım. Ben kişinin kendisini yaratıldığı gibi kabul etmesi taraftarıyım bu arada saç yağı varya insanın saçı için en değerli şey başka hiçbir yağ ürünü kullanmana gerek yok yeterki saçlarının yağlanmasına izin ver farkı gör.

• Kimseyle fazla sohbet etmeyen, küfür etmeyen, sigara içmeyen, yalnız takılan, arkadaş çevresi olmayan en fazla 5 tane arkadaşı olan ve sürekli müzik dinleyen biri nasıl senin gözünde?

1|0
    0|0
  • Bende lise sondayım ve senin gibi düşünüyorum. Benim psikolojik sorunlarım var, ciddi ve soğuk birisiyim. Diğerleri ergen gibi saçma sapan muhabbetler yapıp, hayvan gibi hareketler yapıyorlar. Kendine yakın arkadaşlar bulmaya çalış. Arkadaş arayışı içerisine girme, onlar seni bulurlar.

1|0
    0|0
    • 1ay

Sanmıyorum ama umarım bulurlar :) bu sitenin en sevdiğim özelliği bu. Çesit çesit insan var, senin gibileri bulunca rahatlıyorsun :) :))

• 1ay

Bende öyle düşünüyorum. Yeni katıldım siteye, zaman geçsin diye... Ama ilişkide zıt kutuplar birbirini çeker. Benim okulda takıldığım 5 kişilik bir arkadaş grubu var, hepsiyle iyi anlaşırım.9,10'da hiç kimseyle takılmazdım, yalnız başıma otururdum. Çünkü çok çocuksu hareketler yapıyorlardı ve insanın konuşası gelmiyor.

• 1ay

Aynen ya. Konuştukça geçer bunlar ön yargı diyorum ama bilmiyorumki :/ bir taraftanda takılsammı diyorum, bende salsam kendimi onlar gibi davransam, yoksa zaman geçmez. Ne zararı olur acaba

• Lisede rakı masalarında sabahlayorduk anasını satıyım hey gidi günler.

1|0
    0|0
    • 1ay

bunlar niye çocuk gibi ya offf :( kıskandım sizi

• 1ay

Ben kaç senedir üniversitedeyim hala çoğu kişi küçük geliyor abicim yapacak bir şey yok takılma, kafana uygun birileri denk gelir elbet.

• dişardan arkadaş yapmayi bende beceremiyorum yav :)

1|0
    0|0
  • Hangi sehir

0|0
    0|0
  • solucan kitap ne keko suratlı

0|0
    0|0
    • 1ay

anlamadım?

• 1ay

hayır kitabın adı solucan. wattpad kitapları işte. keko suratlı mı? niye sinirlendin bu kadar :D yazdıklarımda kendini buldun heralde? :)

• 1ay

sinirlenmedim nagihan uslubum böyle :)

Kızlar Ne Diyor 2

• seçici olmak iyidir illa arkadaşın olacak diye bir kural yok yalnız da takılabilirsin kitap oku mesela en iyi arkadaştır

1|0
    0|0
    • 1ay

İlerde iletişim sorunlarım olur, çoğu şeyi deneyimleyemem, öğrenemem. Sadece kitaplarla öğrenimiyorki.

• 1ay

Onlarla muhabbetim olsada çok yapmacık ve mesafeli olur

• 1ay

öyle düşünme bence merak ettiğin her şeyi sorup fikir sahibi olabilirsin :) senin için yararlı ve yol gösterici olur :)

• Bence haklısın saydığın özelliklere sahip çoğu kişiyle ben de anlaşamam

1|0
    0|0
Yükleniyor...