Ygs ye hazırlanıyorum ama ailem sadece lafta destek oluyor?

12. sınıfım bu yıl ygs var annem sürekli çalış fizyo tıp ve tuttur diyo ama çalışmaya gelince hep beni çağırıyor küçük kardeşlerim rahat bırakmıyor onlara bişey demiyo 2 3 kere şikayet edince de cehennemin dibine çalış bir boka yaradığın yok zaten eve geldiğini belli et bir işim ucundan tut diyor anne nasıl kazanıcam çalışmam lazım di yorum o zaman telefonu kurcalama diyor halbuki telefonla da o kadar fazla vakit harcamıyorum tüm gün stajdayım eve yorgun geliyorum bide daha bir boka yapamıyorsun bilmem ne diyor nasıl kazancam tıp benim tek hayalim şu an ise lys hayal zaten ygs de belki temelden kaynaklı olur napcam az önce aradım yine demediğini bırakmadı çocuklar durmuyor bilmem ne konuşmayı deniyorum konuşup anlaşıyoz 5 dkka sonra yine aynı

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Allah huzur versin, biraz daha sabret

0|0
    0|0
    • 1ay

nasıl edeyim bir yetimin kaznamayınca laf etcek

• 1ay

yeri*

En İyi Kız Görüşü

• yatılı olarak kalabileceğin başka herhangi bir yer yok mu araştırsana sana çok etkili olur

0|0
    0|0
    • 1ay

lise sondayım şu an imkansız

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen telden uzak dur, madem teli bahane ediyorsa. Ev dışında telefonla uğraş, bahanesi kalmamış olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olur öyle seyler

0|0
    0|0
    • 1ay

oluru mu var bir baltaya sap olamadığımda nolcak

• 1ay

odaya giriyorum çalışmaya geeeell gidiyorum diyorum çalışcam diyo önce şunu yap işi bitmiyor çocuklar tamam uyuz da bende insanım

• 1ay

hadi ya zor olur tabi o zaman aile işte napcan secme sansin olmuyor maalesef

Yükleniyor...