İnsanlardan neden bu kadar nefret ediyorum?

İnsanlardan nefret etmemin sebebi daha önce yaşadıklarım mı? Buna rağmen onlara karşı iyi davranmaya çalışıyorum. İnsanlardan nefret etmek normal bir şey mi sizce?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• http://vocaroo.com/i/s0tYDmBlp0BA ben olsam bu sesten nefret ederdim

1|0
    0|0
    • 1ay

ben de senin gibi düşünüyorum ama mutlu olamıyorum onlarla her gün aynı ortamda bulunmak zorundayım

• 1ay

evet okul bu arada geç cevap verdim biraz kusura bakma benim bulunduğum ortamda hep beyin yaşı küçük hala olgunlaşamamış insanlar var ve onlarla sene sonuna kadar aynı ortamda bulunmak zorundayım onlar böyle olduğu için onlarla kaynaşmak da istemiyorum samimi olmak da istemiyorum samimi olmadıkça daha da soğuyorum onlar da benden soğuyolar peki bunu kafama takıyo muyum bazen takıyorum bazen de amaan ne düşünürlerse düşünsünler hakkımda diyorum ben de senin gibi telefonumu ve kulaklığımı elimden düşürmüyordum ama şimdi okul ona da el koydu topluyolar kısıtlıyolar her şeyi bu arada son sınıfım seneye üniversiteye geçicem sadece derslerime yoğunlaşmak istiyorum neyse ünide de böyle beyin yaşı 5 olan apt*l apt*l hareketler yapan insanlar olacak mı yoksa daha olgun insanlar mı olacak liseden bir farkı oluyor mu?

En İyi Kız Görüşü

• şimdi ben sana naptım niye nefret ediyosun 😄 daha önceki yaşadıkları insanı etkiliyo ondandır ama değiştirmen lazım öylede gitmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• normal

1|0
    0|0
  • kadın erkek farketmeksizin bir nefret mi bu? ne yaşadın bu kadar?

1|0
    0|0
    • 1ay

evet dışlanma ihanet dalga konusu olma arkamdan konuşulması insanların durduk yere benimle uğraşması hepsini yaşadım

• 1ay

O zaman sizi Erenköy Ruh ve sinir hastalıkları hastanesine bekliyoruz.

• 1ay

neden

• Ben de nefret ediyorum senden de

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gayet normal sevilecek insanlar mazide kaldı...

1|0
    0|0
  • insandan nefret etmicen de neyden edecen

1|0
    0|0
Yükleniyor...