Başkanlık Sistemi'ni destekliyor musun?

Başkanlık Sistemi'ni Türkiye'nin yararıns görüyor musunuz?

• EVET
    17% (2)40% (8)31% (10)Oy Ver
  • HAYIR
    83% (10)60% (12)69% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ülkenin başbakanı çıkıp da başkanlık sistemi gelmezse ülkem bölünür diyorsa eğer bu ülke için en büyük tehdit aslında o kişidir.

1|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır

0|0
    0|0
  • MHP seçmeni olmama rağmen destekliyorum

0|0
    2|3

Erkekler Ne Diyor 7

• Amerikada bile adayların kazanmasını o ülkenin zenginleri belirlerken bizim ülkede halkın seçeceğini düşünmek çok saçma. Bizim zenginlerin yeterli gücü olmadığı için diğer devletlerin zenginleri seçecek ve ülkeyi yönetecek kişiyi yöneterek ülkeye istediklerini yapacaklar. Ülke yıllarca gelişmekte olan ülke olacak ama gelişmiş ülkeler bizden hızlı geliştiği için aslında geri kalacak ve başkalarının zenginleşmesini sağlayan bir çiftliğe dönecek.

0|0
    0|0
  • Tabii ki hayır.

0|1
    0|0
  • hayır vatanımı seviyorum bu adamlar ülkeyi bitirdi zaten dış borcu tavan yaptı iç borç tavan yaptı türk telekomu kiraladı santralleri sattı limanları sattı devlet mallarının hepsini sattı bu adam.. Şu an araba duble vergi ev vergisi bilmem ne vergisi hepsini alıyor ama bu para kime gidiyor soruyorum yoll yapmayl hastane açmayla köprü yapmkla bu para bitmez asla... ! hasılatın 30 unun 1 ini halk alıyor 23 ünü erdoğan alıyor 6 sını akp heyeti alıyor :D bunun gibi birşey ülke gidiyor teror desen tavan yaptırdı kürtlere özerlik verecek bu adam yavaş yavaş tc bitecek yakındır neyin ne mal olduğu belli zaten. ülkenin gidişi iyi değil bir gün sevr anlaşmasını bile arar hale geleceğiz.

0|0
    0|0
  • Hdpliyim tayyibi de sevmem akplilerden de nefret ederim ayrim yapmadan fakat baskanlik sistemini sonuna kadar destekliyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

sen nasil bir salaksin, ideolojini s*kiyim :D

• 1ay

Cocuklarla daha fazla munazara bos ayrica mhpyi partyden sayan birisiyle de konusmak bos milliyetci biriyle de konusmak bos musluman biriyle de konusmak bos yani koca bir bosluksun sigara icerim daha iyi mk

• 1ay

ben chp liyim olm sen git terorist hadi

• Ak Partılı oldum için desteklemıyorum

0|0
    0|0
  • Evet, destekliyorum

0|0
    1|0
  • Bunun Türkiyedeki adı diktatörlüktür..

0|2
    0|0
Yükleniyor...