Herkese +1. Düşmanımızı sinsi bir şekilde nasıl üzebiliriz?

Canınızın yanmasından keyif alan, açığınızı araştıran düşmanlarımızdan sinsi bir şekilde nasıl intikam alabiliriz?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• En iyi intikam mutlu olarak alınır.
    Aynı ortamdaysanız o varken olabildiğin kadar neşeli, sosyal ve aktif ol. İlgi sana yöneldikçe o kahrolur.

1|0
    0|0
    • 1ay

Aynı ortamda olmak zorunda oluyoruz ama o, benden daha sosyal. Herkes onun yanında..

• 1ay

Birden bire roller değişmez kabul ediyorum.
      Sen daha iyi olmaya çabala ama bunu yaparken komik duruma sokma kendini. Her geçen gün bir öncekinden daha iyi olman yeterli. Sen herşeye rağmen ilerlerken onun yerinde sayması bile onun sinirini bozmaya yeter.

Erkekler Ne Diyor 11

• açık vermeyeceksin. senin canını yakmayı iyi bilenlere inat güleceksin ve asla kimsenin yanında ağlamayacaksın. sonra da onları kendi silahlarıyla vuracaksın.

1|0
    0|0
    • 1ay

Ben onun/onların geçmişini biliyorum. Aile sırlarını biliyorum.

• 1ay

bir timsah avını yakalamdan önce uzaktan suyun içinde izler gözler bekler. hatta öyle bekler ki susamış olan avının suya doymasını bekler. avın da avcının da delikanlısı olmak lazım. sonra da yavaşça yaklaşır ve avını bir hamlede yakalr. çünkü bilir ki ikinci hameyi yapamaz avı kaçar gider. tek atış hakkın var. ıskalama lüksün yok ıskalarsan seni vuracaklar. bunun için önce çok iyi bir altyapı hazırlaman lazım. öyle ki sen onların sırlarını biliyo olsan bile bildiğini kimse bilmeyecek. ve senin sırlarının da güvende olduğundan koz olarak kullanılmayacağından emin olmalısın. ondan sonrası zaten gelir sen kendinden emin olduktan sonra.

• Zaaflarni bulucaksin. Zayif noktasni bileceksin. Neyi kaybetmekten korkuyorsa onu elide tutucaksn kaybetme korkusu yasaticaksn. Neyden korktgnu ögrendigin zaman senden korkmaya başlayacak. Onun gibi dusuneceksin.

1|0
    0|0
  • Furmamizu istermisun adres ver

1|0
    0|0
  • Sinsi bir şekilde arkasından yaklaşıp kafa atarak

1|0
    0|0
  • ilk önce onun en iyi arkadaşı olmalısın

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum :)