Büyüğüne yer vermeyene ne demeli?

Büyüğüne yer vermeyene ne demeli?
Böyle bir görüntü ile karşılaşsanız tepkiniz ne olurdu yoksa tepkisiz mi kalırdınız?

Güncellemeler:
1ay Bakalım duyarlı misiniz yoksa bana dokunmayan yılan bin yıl yasasın diyenlerden mi

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Utanmaz bencil olunca bir insan böyle goruntuler cikiyor iste

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ahlaktan yoksun yaratık demeli.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben bu durumda rica ediyorum bir yer verseniz diye daha itiraz eden olmadı ama kendiliğinden kalkıp yer vermiyorlar malesef

0|1
    0|0
  • Biz bunu "büyüğüne yer vermedi" şeklinde görüyoruz. Belki hasta olabilirler, rahatsız olabilirler. Neden savunuyorum? Çünkü ben de bu durumda olmuştum.
    Fotoğrafta iki kişiye yer verilmiş. Diğer taraftakiler padişah çocuğu mu? Onları neden yargılamadın diye sorarım.

0|1
    0|0
    • 1ay

İkisinin hasta olma ihtimali , hasta olmama ihtimali ile kıyaslanamaz

• 1ay

Tamam kanka.

• 1ay

#AlmaHatun
      tebrik ederim iyi dedin

• uyarırdım

0|1
    0|0
  • Tepkisiz kalirim. Kimseyi zorla kaldiracak degiliz isteyen verir istemeyen vermez. Ben yer veriyorum diger insanlara karismam.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bana dokunmayan yılan bin yıl yasasın hesabi

• 1ay

Alakasi yok. Zorla mi kaldirayim. Onunda oturmak hakki isterse verir istemezse ben nasil kaldirayim? Sacma sapan saygisizliginiza duyarlilik demeyin duyarliysan yer verirsin millete satasmazsin olur biter

• Yer veririm ama vermeyenleri uyarmam...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ahlaksız

0|1
    0|0
  • ben veriyorum vermeyen beni ilgilendirmez kendi görüşü. belki oda hastadir belki bir problemi vardir bilemem sonuçta

0|0
    0|0
  • bilgin olsun zorunda değil

0|0
    0|0
  • görgüsüz den çok fazla söylencek şey varda yorumum silinir

0|1
    0|0
Yükleniyor...