Sınıftan bikaç kızın benim hakkımda kötü konuştuğundan şüpheliydim?

Benim kız knkmkla aynı dershaneye gidiyolar bizim sınıftaki kızlar. işte dershanede benden bahsetmişler kankama çok gıcık biz onu hiç sevmiyoruz falan diye ve sanırım aralarında erkek de var benim hakkımda çok kötü şeyler söylemişler ve bu söyleyen kişiler grup yani gruplaşmışlar bikaç kişi öyle, biri nederse herkes ona katılıyo aynı fikirde oluyolar yani birbirlerini destekliyolar. Her neyse benim arkadaşımda o benim kankam demiş benim için. Bu seferde Allah sana kolaylık versin demişler çok sinirimi bozdular ve şöyle söyliyim ben onlara hiçbir zaman kötü, ters bir harekette, davranışta bulunmadım. Benim hakkımda böyle şeyler söylemelerinin nedeni ne, ve onlar benimle tartışmaya çalışırlarsa onları takmıyorum bile yani saygı kurallarını açan hiçbişey yapmadımda söylemedim de.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen takma onları, kul hakkına girsinler senin için daha iyi. Hellalik istemek zorundalar senden. Sabırlı davran ve Allah a dua et bak nasıl herşey yoluna girecek.

1|0
    0|0
    • 1ay

sence ne diye dua etmeliyim

• 1ay

Al abdestini ser seccadeni otur ve aç ellerini Allah ile konuş, dök içini.. bunu teheccüt vaktinde yaparsan daha iyi olur bence, içinden ne geliyorsa iste Allah tan, kötülük değilde , seni rahat bırakmalarını, akıllanmalarını vs. İmtihan dünyasındayız, belki bu sıkıntılar Allahın seninle konuşmak istediği senin ona dua etmeni yakınlaşmanı istediği içindir? Allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda mutlu olursun kardeşim

• 1ay

Eig için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• yoll o zillileri

0|0
    0|0
  • Düşmanların var sanırm

0|0
    0|0
Yükleniyor...