Okul ortamından anlayanlar bir baksınnn?

üniversite 2. sınıftayım. birkaç kişiden işte sen zengin havalı çocuk gibi görünüyorsun dışardan ama çok naifsin gibi şeyler duydum. bazı insanlarda tipimi falan övüyor. sınıftaki erkeklerde gıcık gıcık tip tip bakıp duruyor halbuki benim kimseye zararım yok. alt sınıfların dersine giriyorum kızlar var arkadaşlarım var onlarla takılmak için. bir arkadaş gelmiş ne abazasın yeni kızlar var diye giriyosun derse falan dedi. kötü bir davranışım da yok nedir bu insanların bana olan önyargısı tavrı?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• üniversite 3. sınıf öğrencisiyim ve neden bilmiyorum hiç denk gelmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şımarıklık yapıyorlar dengesizler

0|0
    0|0
    • 1ay

ya acaba bende mi bir sorun var ki hani herkes olmasa da birçok insan yakışıklı olduğumu falan söyler tarz giyinirim bakımlıyım çekemiyorlar mı anlamadım

• üstad 1-0 önde başlıyorsun demek :)

0|0
    0|0
    • 1ay

abi çok üzülüyorum ama neden böyle diyorlar sence? tamam kızlarla takılmak içinde gidiyorum sevgili bulmakta istiyorum ama benim sınıfım kötü alt sınıfta bir sürü arkadaşım var esas o yüzden gidiyorum hayır yani kimse için kötü de konuşmam herkesle iyi anlaşırım hal hatır sorarım tuhaf yani

• 1ay

bak üstad hayat böyledir işte bundan sonra tanıdığın ya da tanıyacağın tüm insanlar çıkar amaçlı olacak ben mesela idareciyim müdür yardımcısıyım dende müdürde aynı sınava girdik o 76 puan ben ise 83 puan aldım kendisi kötü bir insan değil ancak siyasi bağlantılarından dolayı müdür oldu ve şimdi sıkı dur geçen sene ona kötü diyen ne kadar kız varsa şu an altına yatmaya hazır yani onun yerinde ben olsaydım aynı şeyi bana yapacaklardı. insanlar böyledir düzene ayak uydurmaya bakacan kendi bildiğini okuyamassın... bol şans

Yükleniyor...