Olsun bir kızla evlenirmiydiniz?

Anne babası yok, parası yok bir kızla evlenirmiydiniz?

0|0
8|51

En İyi Erkek Görüşü

• en çokta onla evlenirdim . hem anası hem babası hemde eşi olurdum . morali güzel olsun diye beraber barbi bebeklerle bile oynardık onunla çocukta olurdum . çünkü kızlar kaç yaşına gelirse gelsin ilerinde büyümeyen bir bebek hep vardır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iste asıl öyle bir kizla evlenilir her istediği yapilan burnu havada kızlar gibi olmaz en azından

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Evlenirdim. Ama seversen hoşuma giderse. Kişiliğini begenirsem ve güzelse. Bu kriterler her kız için geçerli zaten

1|0
    0|0
  • Güzel ahlaklı ise neden olmasın

1|0
    0|0
  • oksuzler insan deyilmiki evlenilmesin bu sordugun soruda oksuzleri kucumser gibi bir halin var gibi oylesin demiyom ama oyle gorunuyor eger karsindaki insan ister oksuz ister yetim ister eli kolu ayagi olmasin ama insan olsun iyi olsun sevmeyi sevilmeyi bilsin bunlar olduktan sonra dunyanin en cirkini gelsin evlenirin

1|0
    0|0
  • Kesinlikle evlenirim ben korunmasız masum kızları severim. Kendini güçlü kibirli şımarık sanan kızlar terkedilmeye mahkum bir hayat yaşamayı hakediyorlar çünkü.

1|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşündüğüm kızda ne anne babasına bakarım nede parasına sevdiysem gerisi boş

0|0
    0|0
  • Eğer sevgi ve aşk varsa evlenirim. Sevilecek kız ise annemi annesi babamı babası yaparım. Madem ailesi yok aile kurarım onunla , ben de her şeyi olurum. Önemli olan aşk , sevgi , saygı ve sadakat.

0|0
    0|0
  • Neden evlenilmesin ki. Kalbi güzelse sevmişsem ve seviyorsa daha ne olsun. Para pul bir yere kadar anne babasıda yoksa Allah ın bana koruyup kollamam gereken biri olarak görürdüm

0|0
    0|0
  • Anne babasının olamamasi bir engel midir ki? Karakter ve kişiliğinin oturması mühim. Kendini eğitebilmiş olması.

0|0
    0|0
  • Evet seversem evlenirim

0|0
    0|0
  • evet sevgi varsa

0|0
    0|0
  • Asla olmaz.

0|0
    0|0
  • Elbette. Bunlar önemli değil

0|0
    0|0
  • İnancı var mı
    Edebi var mı
    Yüz ve vücut güzelliği var mı
    Birikimli ve hoş sohbet bir beyni var mı

Bak, bunların içinde ana-baba ifadeleri geçmiyor...

0|0
    0|0
  • ne sacma soru olm bu bir kızla evlenirken anası babası var mı parası var mı diye mi bakıyoruz sanki seviyorsam tabi ki evlenirim

0|0
    0|0
  • Tabiki evlenirdim

0|0
    0|0
  • Seviyorsam neden olmasin ki bunlar suç değil ki

0|0
    0|0
  • kimdir nasıldır eşine sadık olurmu temizmi düşünceleri nasıl evlilikte bunlar önemli ailesi olmaması fakir olması bişeyi değiştirmez

0|0
    0|0
  • Seviyorsam evet

1|0
    0|0
  • Neden evlenilmesin ki, gayet evlenilir.

0|0
    0|0
  • tabi evlenirdim. bu nasıl soru birbirimizi sevdikten sonra

0|0
    0|0
  • içi güzel kendi güzel olsun yeter ki evlenirim tabi. bana iyi bir eş arkadaş olsun gerisi önemli değil.

0|0
    0|0
  • Neden olmasın?

0|0
    0|0
  • sevdiğin kişinin parası ailesinin olmaması sel önemli değil gibi kabul edersin zaten ama fırsatçı insanlar da olabiliyor ne yazıkki

0|0
    0|0
  • Evlenirim
    Yani

0|0
    0|0
  • seviyosam bir moku takmam

0|0
    0|0
  • bunlar evliliğin şartı değil ki

0|0
    0|0
  • inanmıyolar ama tam aradığım aslında

0|0
    0|0
  • Benim de ailem yok. Birbirimize can olurduk. Çok da iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • Anama ana babama baba dedirtir. Ekmeğimi bölüşürüm.
    Nasip işi bu ticaret değil.

0|0
    0|0
  • evlenilir niye evlenilmesin kimsenin seçimi değilki bu duruma düşmek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne desek yalan

0|0
    0|0
  • erkek olsaydım evlenmezdim

0|1
    1|1
    • 1ay

annesiz babasız yetişen birinin kendi kendini yetiştirmiş olması çok zor bunların çoğu serseri sokakta yetişen tipler oluyo böyle değilse tabi erkek olsaydım evlenebilirdim ayrıca bu kız eğitimi yoksa bir iş sahibi değilse başta çok iyi görünen bir erkek tarafından olsa bile çok ezilir

• evlenmezler para kazanamadıktan sonra erkeklerın cogu evlenmez

0|0
    0|0
    • 1ay

para kazanmak derken kadin mi para kazanacak

• 1ay

Cokcok nadir olabilir... ben hep oyle orneklerk gordum tek tuk senin dedigin gibiler...

• 1ay

Doğrudur bende insanların değişik versiyonlarını gördüm tanıdım. Hatta inanırmısınız bilmem benim kuzenim askerdeyken yetiştirme yurdunda yaşayan yaşı reşit olmuş birisiyle evlendi şimdi iki tane çocukları var çok ta mutlular. Yani anlıyacağınız ne ana vardı ne baba. Para desen oda yoktu. Bazen oluyor işte.

• Niye evlenmesinlerki

0|0
    0|0
  • Evlensinler

0|0
    0|0
  • asıl öyle insanla evlenilir hiçbirşeyi olmayan. varı yoku sen olursun işte...

0|0
    0|0
  • abime almak lazım :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...