Başörtüsü sosyal deney (VİDEO)?

Bu videoyu mutlaka izleyin. Gelişmiş toplumlardaki insanların hayata bakış açılarını, insan haklarına saygılı oluşlarını ve toplumsal duyarlılıklarını seviyorum. Yani batılı ülkeler bize anlatıldığı gibi değil kesinlikle. İçlerinde illa ki insanlığı özümseyememişleri vardır ancak büyük çoğunluğu çağdaş. Umarım bizim insanlarımız ve ülkemiz de bu seviyeye ulaşır. Yapılan sosyal deney ve insanların tepkileri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

2|1
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Ne baş örtülüler benden üstün ne ben açık olduğum için onlardan daha aşağıdayım. İsteyen çarşaf giyer isteyen mini etek. Türkiye de tek eksik baş örtülülerin daha namuslu, başı açıkların ise potansiyel or.. pu olarak görünmesidir. İnsanlara din böyle öğretilmeye ve algılatılmaya çalıştıkça her gün daha kötüye gideceğiz. İslam hoşgörü dini ama müslümanların %70 inde hoşgörü yok. O nedenle ben bir çoğundan daha fazla müslümanım.

Kimin ne giydiğiyle ilgilenmem her ikisine de aynı muameleyi yaparım. Genelevde çalışan kadın ile kapalı bir kadının tek farkı seçtikleri hayatlardır. Onları ben yargılyamam herkes kendinden sorunludur. Ben bakarım iyi bir insan ise dostluk kurarım. Kötü ise hangisi olursa olsun uzaklaşırım. Birçok örnek daha..

Sanırım bu ülkede 'dinimizi yaşayamıyorduk önceden artık birisi sayesinde yaşıyoruz' demeden önce iyi bir insan olarak yaşamak istiyoruz demek ve canı gönülden bunu istemek, bunun için çabalamak daha önemli.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İzledim bunu. ama tam hatırlamıyordum. Birj kadına cok guzelsin niye kapanıyorsun diyordu. Yani bilmedikleri bir sey var orda kapanmanın ne oldugu gibi. Yinede tepkiler guzeldi. acan adama hepsi bir sey diyordu 😊

0|1
    0|0
  • Sosyal deney videolarını seviyorum. Bu video da onlardan bir tanesi. Tepkiler çok iyiydi (bir iki kişi hariç) Herkes anlamlı bunu;Saygı görmek istiyorsan farklılıklara saygı göstermelisin.

2|2
    0|0
  • Adam Saleh bu. Kendisini takip ederim

0|1
    0|0
  • izledim ben sosyal deney videolarını seviyorum.. yanlış hatırlamıyorsam çoğu karşı çıkmıştı adama ki bence insanlık hala var

0|1
    0|0
  • Her şeye herkese saygımız var ama saygısızlığa asla

0|1
    0|0
  • Bu vb sosyal deney videolarına göz atarım sürekli izlediğim videolarda gördüğüm saygı, sözde müslüman ülke olan bizim Türkiye'den daha fazla...

0|0
    0|0
  • İnsanlık hayla var

0|0
    0|0
  • Ruh insanlığı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• chpli teyzelere izletmek lazım bunları. tesettürlü görünce düşmanını görmüş gibi deliriyolar. ama şunu anlamamız lazım baş örtü mini etek bunlar karakter göstergesi olamaz. kaliteli insan vardır kötü insan vardır. herkese saygılı olalım isteyen kapansın isteyen mini giysin. biribirimize saygılı olalım ki kutuplaşmayalım ayrışmayalım

3|1
    0|0
  • yabancılar bızden dağa saygılı bence

0|1
    0|0
  • bu videolar istedikleri gibi düzenlenebiliyor, o yüzden hiç bir şeyi kanıtlamayan boş videolar olarak görüyorum bu sosyal deney videolarını...

0|0
    0|1
    • 1ay

videoyu izlemediğin belli. kurgu olup olmadığı rahatlıkla anlaşılabilir

• 1ay

Gösterdiğimi beğenmiyorsun. "Kıvırmada" kelimesindeki da ayrı yazılacak bu bir. Yaşça büyük birine kıvırma demen nasıl bir eğitime sahip olduğunu yeterince gösteriyor bu iki. Seninle tartışıp vaktimi ziyan etmeyeceğim bu üç. Güle güle genco

• 1ay

Bişey mi gösterdin sanıyosun? Gerçi o kafada yaşıyosan doğrudur inanabilirsin gösterdiğine :D

• Duyarlı insanları var elbette ancak ırkçı olanları da çok. Ayrıca bu olayı örnek almamız gerekir gibi niye anlattığını anlayamadım? Türkiye de farklı tepki mi verirler sanıyosun?

0|0
    0|0
    • 1ay

Türkiye'de en yakın örneğini yaşamadık mı? Şortlu kadına tekme?

• 1ay

Ulan :D Neyse zamanımı boşa harcadığım için kendimden özür dilerim.

• 1ay

ah genco ah :) vaktin kıymetli madem, hızla uzaklaş

• Dışardan ninja geçse normal alışık değilse korkar medyada da gösteriyorlar normal yani

0|0
    0|0
  • Ben saygı göstermem. İtici bişey

0|0
    1|1
Yükleniyor...