Lafı uzatan yakınınıza tepkiniz ne olurdu?

selam arkadaşlar... ben eltime birşey verecektim o vereceğim şeyi annesine götürecek ve onlara verecekti..2 .3 gün falan söledi bana abla anneme gidicem dedi ama benim tek çıkarabileceğim bişey değildi erkek gücü lazımdı yani. o her sölediğinde tamam eşim gelsin çıkarsın dedim.. neyse buda cumartesi annesine gitmiş bende dedimki kapı süsünü vercektim erken mi gittn dedim yok erken değildi dedi.. bende hımm tamam dedim kapttım... sonrasında olan oldu bana laf saydırıp duruyor mektup gibi yazıp yazıp göndermiş.. dedikleri yok ben kaç gün öncesinden söled, mde umrsamadınızda.. eşime sölememişimde.. sonra benim şanteller döndü.. çıkaramadık napalım dedim.. ben senin babana götüreceğin şeyi takip etmek zorunda değilim götürecek olan sensin sen giderken sorsaydın çıkartırdık dedim. sonra başladı bu açıklama yapıo sonradan da teşekür ediyor. ben gene teşekür etmesine karşılık meraklı değilim ben dedim burda konuşma bitti.. km suçlu arkadaşlar sizce..önemsiz bir konu ama iyilik yap denize at die boşa dememişler yinede iyi nietime karşı sorgulanmak durumunda kaldım bu beni üzdüü...

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...