Birinin canı yandığında kendi canınızın da yandığını hissettiniz mi hiç?

dmladmla
Minnoşuma nazar değdi dün akşamüstü birinin aptallığı yüzünden araba çarptı, 2 gündür veterinerde acılar içinde ciyak ciyak inliyo kuzum o bağırdıkça benim canım yanıyo o ağladıkça ben ağlıyorum😭 fakülteye gittik bugün neyse ki sakat kalmicak bir tedavi sürecinden sonra iyi olcak bebeğim :(
Birinin canı yandığında kendi canınızın da yandığını hissettiniz mi hiç?