Gunaydinnnn 😊 Sizce de günler çok çabuk geçmiyor mu?

Yine aylardan Kasım.. Sanki sende kaldı bir yarımm 😐 Gecen sene bu zamanlar takvimim; hiçbir şeyden habersiz , hayatıma gireceği günlere 3 hafta kalaydi.. Ne çabuk 1 sene geçti de hayatımdan çıkma vakti geldi anlamadım.. Oysa ben onu unutmak için sevmemiştim.. Unutabilecek miyim orası meçhul tabi.. Neyse ; yalnızlık , kahvem ve sonbahar.. Dilimde tek bir cümle - Hayırlısı 😕Gunaydinnnn 😊 Sizce de günler çok çabuk geçmiyor mu ??

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Baya çabuk geçiyor yaz nasıl bitti bilmiyorum bu sabah kışın geldiğini hissettim sende sıkma canını

1|0
    0|0
  • Hayırlısı

1|0
    0|0
  • Çabuk geçiyor

1|0
    0|0
  • Bekleyene yavaş yavaş geçiyor.. beklemeyene göz açıp kapayıncaya kadar...

1|1
    0|0
    • 1ay

Aynen doğru. Mutlu olunca çabuk , mutsuz olunca yavaş.. Adil değil aslında bu hayat..

• 1ay

Çünkü bu birazda psikolojiktir... Güzel günler çabuk geçer demişler... halbuki zaman aynı hayat aynı sadece sen bitmesini istemediğin için çabuk bitiyor... işkence çeken bir insan bitmesini istediği için yavaş geçtiğini sanıyor...

• 1ay

evet cok haklısın..

• zaman boyut ilişkisi sebebiyle zaman daha hızlı geçtiği yönünde son zamanlarda araştırma var. zaten insan beyni yaşlandıkça zamanı daha hızlı geçtiği sanısı oluşur. 10-12 yaş aralığında zaman daha uzun hissedilir.

1|0
    0|0
  • Evet yıllar çok çabuk geçiyor

1|0
    0|0
  • Ömür bitiyor, Ömür ^^

1|0
    0|0
  • Hmm haklısın hızlı geçiyor.)

1|0
    0|0
  • Romantizmin hüznün dibine vurmuşsun sabah sabah

1|0
    0|0
    • 1ay

Bu ruh halinden kurtulamadm bir türlü :/

• 1ay

Kalbimdenn atmadigim sürece yeni bir ilişki ne kadar sağlıklı olabilir.. Karşıdaki insanı üzmekten başka birşeye yaramaz

• 1ay

Yeni ilişki zaten bunun ilacı bir de ilişki olayını fazla gözünde büyütüyorsun sen

• çabuk geçiyor

1|0
    0|0
  • Sıkma canını Eylül Ekim toparlandı gitti. Kasım'da gider bu gidişle :) Günaydınn

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • ver bana kurtul hepimizde aynı şey var... yoksa manitan bir zencimiydi

0|0
    1|0
  • bittimi abla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4