Annem bu saate kadar ışık yakmama hep karışıyo küfrediyo bagiriyo cagiriyo sizce abartiyor mu hakli mi?

Soru yukarda. Acayip bni sinire ediyo bide bagiriyo cagiriyo beddua ediyo of yatamiyorum busaatlerde

1|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Işık yakıldı diye bağırıp çağıran anne. Kusura bakma da, benzer şeyleri ben senelerce çektim. Kafayı üşütürsün yakında. Ben üşüttüm. En yakın zamanda kendi sarayının kralı ol.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• abartiyo benimki de kiziyo ama ben kafama gore

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ula yatamıyom diyon bu saatlerde sanki 3 de uyku tutmuyorda uyku tutunca yatip 7 de kalkiyon. Kalkamıyon bu yüzden bok gibi hayatın var. Sonra gelin sisteme köpürün.

0|0
    0|0
  • HAklı yakma sende ısıktan rahatsz oluyolardr telefon işiği neyıne yetmıo hatta bn üste tel işğinidea kısıom

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya odalari ayri neyden rahatsiz olaxakalr

• 1ay

Aynıkoridor deilmi ışık sızar camdan kapının arasndan bide wc gece gıder bu kız nıe hala yatmadı dıe dellenır ondan

• bir lambanın yaktıgı elektirihi hesapla önüne koy susar

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama cok geliyo diyo. Kac kere kestiler elektrigi odeyemedik kac kere

• 1ay

kardeş tasarruflu ampuller bimde var 1 saatte 15 wolt felan yiyor 1000 wolt = 35 kuruş anladınmı? 10 saat 150 wolt eder buda 5 kuruş bile etmiyor :D

• 1ay

Beyaz tasarruf lambalari dimi. Ama bizimdi uzun floresan. Oklava lamba

• Haklı

0|0
    0|0
  • Abartıyor.

0|0
    0|0
  • gece lambasını yak

0|0
    0|0
  • Haklı tabi anne o sütünü helal etmez

0|0
    0|0
  • ytmıosam ışığı kpt yine ytma bncil dawranıosn hklı

0|0
    0|0
    • 1ay

Ders calisom ders

• 1ay

Annem geldi cagrdi bnde aldim tlefonu elime oldu mu

• 1ay

sajjkkdd oldu

• elektrik faturası kabaricak diyedir. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sende kapat 🚬

#patates

#rr

0|0
    0|0
  • Ben karanlıkta yatamam uykum gelse bile o ışığı kapatmam sabaha kadar açık durur sabah annem kapatır.. Anne o elbetteki kızar ama beddua küfür çok fazla..

0|0
    0|0
    • 1ay

O fatura ne olur kiz

• 1ay

Korkitmak istemem de mezari var bu işin😨😐

• 1ay

Hepimizin sonu mezar yahu :) Umarim bir sorun çıkmaz çünkü elim de olan bir şey değil malesef ki 😕

• Demekki çok isik yakiyon

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya elektrik faturasi cok geliyo diye ici giidyo. Bnde ders calsyorum. Smdi o bagrdi cagrdi telefonu aldim elime

• Bilmem benimkide öyle davranır, sebebini anlamış değilim

0|0
    0|0
    • 1ay

Elektrik faturasindan

• 1ay

165 geldi biara. Odeyemedik kestiler. Gerci hep kesiyolar alistik

• 1ay

Smdi yakma diyecen sende elimde degil. Psikolojim bozuk sanki. Ben bitmisin

• Elektirik faturasından dolayı bu hırçınlıkları benimkide aynı

0|0
    0|0
    • 1ay

Off ne lanet aileler var ya😣

• 1ay

Ailenle ilgili bu şekilde bence konuşma derim onlar olmasaydı şu an ışığı acıp kapatıyor olmayabilirdin. ufak şeyler bunlar takılma fazlada 😏

• 1ay

Oyle ama psikolojimi bozdular. Sevmiyo zaten benj

• Bir yoruma ne lanet aileler var yazmissin, ailen mi lanet, senin gibi ailesi yaninda olan sen mi lanetsin? Ailesi yaninda olmayanlar var birde, senin yaptigin dupeduz terbiyesizlik.

1|0
    0|0
    • 1ay

Vayy kz gizlii😀 bildirmde gizli gorunce sevesim gelmisti ama kiz bna resmeb hakaret etti. Sen bilmuyosun durumumu severim beni sevmiyo hem annem

Yükleniyor...