Kapat

Annem bu saate kadar ışık yakmama hep karışıyo küfrediyo bagiriyo cagiriyo sizce abartiyor mu hakli mi?

Soru yukarda. Acayip bni sinire ediyo bide bagiriyo cagiriyo beddua ediyo of yatamiyorum busaatlerde

1|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Işık yakıldı diye bağırıp çağıran anne. Kusura bakma da, benzer şeyleri ben senelerce çektim. Kafayı üşütürsün yakında. Ben üşüttüm. En yakın zamanda kendi sarayının kralı ol.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• abartiyo benimki de kiziyo ama ben kafama gore

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• HAklı yakma sende ısıktan rahatsz oluyolardr telefon işiği neyıne yetmıo hatta bn üste tel işğinidea kısıom

0|0
    0|0
    • Ya odalari ayri neyden rahatsiz olaxakalr

• Aynıkoridor deilmi ışık sızar camdan kapının arasndan bide wc gece gıder bu kız nıe hala yatmadı dıe dellenır ondan

• ula yatamıyom diyon bu saatlerde sanki 3 de uyku tutmuyorda uyku tutunca yatip 7 de kalkiyon. Kalkamıyon bu yüzden bok gibi hayatın var. Sonra gelin sisteme köpürün.

0|0
    0|0
  • Haklı

0|0
    0|0
  • bir lambanın yaktıgı elektirihi hesapla önüne koy susar

0|0
    0|0
    • Ama cok geliyo diyo. Kac kere kestiler elektrigi odeyemedik kac kere

• kardeş tasarruflu ampuller bimde var 1 saatte 15 wolt felan yiyor 1000 wolt = 35 kuruş anladınmı? 10 saat 150 wolt eder buda 5 kuruş bile etmiyor :D

• Beyaz tasarruf lambalari dimi. Ama bizimdi uzun floresan. Oklava lamba

• Abartıyor.

0|0
    0|0
  • gece lambasını yak

0|0
    0|0
  • Haklı tabi anne o sütünü helal etmez

0|0
    0|0
  • ytmıosam ışığı kpt yine ytma bncil dawranıosn hklı

0|0
    0|0
  • elektrik faturası kabaricak diyedir. d

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben karanlıkta yatamam uykum gelse bile o ışığı kapatmam sabaha kadar açık durur sabah annem kapatır.. Anne o elbetteki kızar ama beddua küfür çok fazla..

0|0
    0|0
    • O fatura ne olur kiz

• Korkitmak istemem de mezari var bu işin😨😐

• Hepimizin sonu mezar yahu :) Umarim bir sorun çıkmaz çünkü elim de olan bir şey değil malesef ki 😕

• Sende kapat 🚬

#patates

#rr

0|0
    0|0
  • Demekki çok isik yakiyon

0|0
    0|0
    • Ya elektrik faturasi cok geliyo diye ici giidyo. Bnde ders calsyorum. Smdi o bagrdi cagrdi telefonu aldim elime

• Bilmem benimkide öyle davranır, sebebini anlamış değilim

0|0
    0|0
    • Elektrik faturasindan

• 165 geldi biara. Odeyemedik kestiler. Gerci hep kesiyolar alistik

• Smdi yakma diyecen sende elimde degil. Psikolojim bozuk sanki. Ben bitmisin

• Elektirik faturasından dolayı bu hırçınlıkları benimkide aynı

0|0
    0|0
    • Off ne lanet aileler var ya😣

• Ailenle ilgili bu şekilde bence konuşma derim onlar olmasaydı şu an ışığı acıp kapatıyor olmayabilirdin. ufak şeyler bunlar takılma fazlada 😏

• Oyle ama psikolojimi bozdular. Sevmiyo zaten benj

• Bir yoruma ne lanet aileler var yazmissin, ailen mi lanet, senin gibi ailesi yaninda olan sen mi lanetsin? Ailesi yaninda olmayanlar var birde, senin yaptigin dupeduz terbiyesizlik.

1|0
    0|0
    • Vayy kz gizlii😀 bildirmde gizli gorunce sevesim gelmisti ama kiz bna resmeb hakaret etti. Sen bilmuyosun durumumu severim beni sevmiyo hem annem

Yükleniyor...