bir fikrinizi alabilir miyim 😌 ?

Bir erkek doğum gününde nasıl bir hediye alırsa mutlu olur el yapımı da olabilir güzel bir fikri olan var mı? Çok zorlanıyorum çünkü erkeklere. Çok kısıtlı hediyeler var

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben sadece yanağımdan aldığım bir buseyle mutlu olmuştum aldığı hediye umrumda bile değildi doğrusu o gun yanımda olması bana yetmişti yani

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tesbih al veya sevgili ayakkabılarından al veya ikinize aynı polardan al duygusallığa pek önem vermiyolar mutlu olur diye yapmayın öyle şeyler bizzat biliyorum size söyleyemezler ama biz kankilikten nişanlılığa eriştiğimiz için herşeyi konuşabiliyoruz :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• gerçekten güzel ve kaliteli bir saat bence her erkeği mutlu eder. Quantum Loris gibi markaların gerçekten çok goş saatleri var maddi durumunu bilemem ama tutup 50 liralık 25 liralık saati hediye diye almak hoş olmaz. sen kendin 25 liralık saati kendine almıyorsan sevgiline de almamalısın. loris in 150 200 liraya gercekten cok şık saatleri öevcut tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Bu arkadaşın zevkine bağlı. Bunu en iyi senin bilmen lazım

0|0
    0|0
  • Hediyenin iyisi kötüsü gerçekten olmuyor. Sen ne alırsan al onda aynı etkiyi gösterecektir...

0|0
    0|0
  • parfüm ve saat alma da ne alirsan al :)

0|0
    0|0
  • güzel bir gümüş yüzük al.

0|0
    0|0
  • malum kış geldi güzel bir atkı ve bere alabilirsin

0|0
    0|0
  • Kış geldi Kaşkol ör ama sen ör satın alma

0|0
    0|0
  • Hediyenin bence hiç önemi yok en güzel hediye ona sevdiğini ve değer verdiğini bilmesi yeter

0|0
    0|0
  • Tesbih, saat, cüzdan, parfüm

0|0
    0|0
  • En güzel şey ona her şeyini vermek

0|0
    0|0
  • Baklava yap

0|0
    0|0
  • Erkek adam doğum günümü kutlar ya

0|0
    0|0
    • 1ay

Oda sevmez kutlamayı zaten ama hatırlanmak her insanın hoşuna gider sadece hediye kutlama değil

• 1ay

Hediyesiz hatırlayın lütfen şunu erkekler sevmez öyle hediye vermeyi almayi

• parfüm , kışlık kıyafet

0|0
    0|0
  • değişik hediyelik eşyalar satan sitelere bakabilirsin. arasıra kullandığım www.1dahasoyle.com var mesela. ilginç şeyler bulabiliyosun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Anı defteri <3

1|0
    0|0
  • Forma her erkeği mutlu eder

1|1
    0|0
  • Zevkini biliyorsan ona göre çok şey alınır

0|0
    0|0