9 yaslarında bir cocuğu ayakkabı botlarınızı calarken yakalasanız ne yaparsınız?

9 yaslarında bir cocuğu ayakkabı botlarınızı calarken yakalasanız tepkiniz nasıl olurdu?

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• O yaştaki bir çocuk hırsızlık yapıyorsa mutlaka önemli bir nedeni vardır, neden yaptığını öğrenirim ona göre yardım ederim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 9 yaşında bir çocuk hayatın ne kadarını bilebilir ki.. daha hayatın başında yaptığının mutlak bir sebebi vardır. Ya ihtiyacı vardır ya ailesinden böyle gormustur ya birileri tarafından zorlanmıştır falan... yaptığının yanlış olduğu anlatılmalı ailesiyle irtibata gecmeli ailesinin nasıl insanlar olduğuna kanaat getirdikten sonra eğer ailesinde aksi bir durum varsa çocuğa goz kulak olunmalı en azından aklı birseylere erene kadar.. goz kulak olmak derken arada başını oksasaniz cebine uc bes harçlık koysaniz iyiliğin ağır basacağı bir geleceği olacaktır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kızmam kesinlikle, ama sebebini sorardım

0|1
    0|0
  • Peşinder koşar botlarımı alır bir tokat atar polise şikayet ederdim

0|1
    0|0
  • alirim elinden yapmamasini soylerim tabi yanimdan gittikten sonra baska bir ayakkabi calar mesele anne baba da

0|0
    0|0
  • Hırsızlığın savunması olmaz..
    İhtiyacın varsa istersin

0|1
    0|0
  • Ne yapiyorsun defol git

0|1
    0|0
    • 1ay

Oda seni dinlicekti hıc basına gelmedi mi burda mutlaka ayakkabıları calınan vardır😳

• bilemiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir tokat yeter ona.. polise veririm.. onlar gerekeni yapar.. blki cocuk , mafyanin elinde calistiriliyor?

0|1
    0|0
  • kulagini cekerim

0|1
    0|0
  • neden yaptığını sorarım kesin bir sebebi vardır çünkü o yaşta biri onu yapmak istemez biri zorlamış olabilir..

0|1
    0|0
  • Çocuk ne yaptıgının farkında bile degildir

0|1
    0|0
  • sadece kızarım ne yapıcam el kadar çocuğa

0|1
    0|0
  • Eğer gerçekten ihtiyaçi varsa. Birakirimm

0|1
    0|0
  • sorarim harbiden ciddi ciddi ihtoyaci varsa alabildigimin en iyisini alirim