Nasılsınız ks soruyor halkı?

nasılsınız ks soruyor halkı ????
aradıklarımızı hep uzaklarda aradık yakınlarımızdakinlerin değerini anlayamadık...

Güncellemeler:
1ay Bak ırkdaşım biz Türküz ben Rabbimin biz insanlığa tavsiyesi olan her insana Adaletli olun her insana eşit yaklaşın hakkı hukuku bilin diyip kalplerimizi adalet ve haktan yana tutan bir kuluyum şimdi biz Türklerdede merhamet hak adalet bilirsin vazgeçilmezlerimizden bize bu kadar yakın olan inanç sence biz Türklerin hayrına değilmidir. Senin inancın beni ilgilenemez karışamam ama seni hak yoluna davet etmek benimde görevim Kardeşim ben ırkımın cehennemde yanmasını istermiyim İnsanı İsmiyle
1ay İsmiyle Huzura kavuşturan Bir yaradan var iken sizinlede bu yolda yürümek isterim bak inan huzura ereceksin İslamı kötü göstermelerindeki amacı bizi inançlarımızdan yzaklaştrmaktr oyun kurmaktalar bizlere farkındaysan bile kardeş Azarbaycanla bile yan yana gelmemizi çekemiyorlar Turan ordusuyla dahada güçleneceğiz senden tek dileğim kahramanlarla dolu anadolumu kötüleme bir ırkdaşım olarak istiyorum kötü sözler syledim ağır özür dilerim

0|0
0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...