Biliyorum uzun ama ailevi problemlerimiz hakkinda bana akil verebilir misiniz?

Arkadaslar simdiden soyliyim uzun bir yazi olacak ama okuyup bana akil verebilirseniz gercekten size minnettar olucam cunku isin icinden cikamiyorum artik. 22 yasima girmek uzereyim. Cekirdek diye tabir edebilcegim bir ailem var. Tek cocugum ayni zamanda da annem babam gec evlendigi icin onlarla aramda baya buyuk yas farki var. Babam 70 yasinda annemse 60. En buyuk problemlerimizden biri maddiyat. Annem bu yasinda ama okulu rahat bitirebilmem icin hala ogretmenlik yapiyor. Babamsa emekli ogretmen. Bir ileri iki ileri kendimizi halletmeyr calisiyoruz. Bir diger problemimizde babamin kendisi ve hareketleri. Eskiden birbirlerini cok buyuk askla severlerken simdi bu yaslarina ragmen ayni evde yabanci gibiler. Bunun sebebide birbirlerinden cok zit olmalari. Babam icki icmeyi seven, gencligini eglencelerde raki masalarinda gecirmis biri. Annemse tam tersi fedakar ve dininde biri. Beraber zorunda olduklari icin yasamalari gercekten beni cok uzuyor. Ozellikle de annem icin cok uzuluyorum cunku babam 70 yasinda da olsa eski aliskanliklarini surdurmeye devam ediyor. Her hafta 2 gun icmeye gidiyor sonrada gelip annemi sikayet ediyor, anlasamadiklarini koye gidip kafa dinlemek istedigini soyluyor. Biktim bu durumdan. Bazen ne olacaksa olsun diyorum ama annemin uzulmesine asla dayanamiyorum. Mumkun oldugunca annemi yanliz birakmamaya calisiyorum okuldan ciktigim gibi eve geliyorum. Babamda gordugum bazi yanlislari hatalari ona soylemiyorum uzulmesin diye. Cunku bu saatten sonra hicbirsey degismez biliyorum. En cok uzen seyde bu. Ilerde evlendigimde sabah aksam kavga etmelerini, anlasamamalarini istemiyorum. Sizce benim yapabilecegim bisey var mi? Biliyorum uzun oldu ama bende biraz anlatip rahatlamak istedim...

0|2
16

En İyi Erkek Görüşü

• Onların ikiside çocuktan farksızdır şimdi.. yapabikeceğin bişey yok.. hayatına devam edip anneye sahip çıkacaksın. Zamanı gelince de evlenip yuvanı kuracaksın ki bazı şeyleri eşin olacak adamla konuşup düzene sokman gerekecek çünkü tek çocuksun.. hayırlısı..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence senin bu durumda yapacağın bişey yok. Çünlü zaten yaşlılar öyle böyle geçim yapılıyor zaten ne diye bilirsin ki babana..

1|0
    0|0
    • Hicbisey diyemem... Bu saatten sonra d ahicbisey degismez malesef

• Aynen öyle sadece arada onları güldürüp şakalar yapıp sohbet etmek

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaşlılar çocuk gibidir senin yapacak bir şeyin Yok ancak şirinlik yap nasıl tanıştınız eskiden yaşadıkları mutlu olabilecekleri anıları felan anlattır ikisinin beraber yaptıkları belki yumuşarlar

0|0
    0|0
  • en saglamı evlen kurtul

0|0
    0|0
    • Evlensem aklim annemde kalicak

• Annene onu sevdiğini söyle sarıl öp bu anne yapacağın en büyük katkı bu konuları annenle eğer konuşuyorsan
    Üzülmemesini yanında olduğunu söyle

0|0
    0|0
  • sen kendi canını sıkma onlar bunca yıl geçinmişler sen evlendikten sonra da bir şekilde geçinirler

0|0
    0|0
    • Insallah oylr olur cunku disari ciktigimda bile aklim kaliyor annemde. Cunku uzuluyor biliyorum bu duruma

• yok can sıkma o kadar

• Baya izunmus hakikatten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...