Kendimle ilgili arada kaldim bir bakar misiniz?

merhabalar herkese. ben suanda cok git gel yasiyorum ve sorunda benim buyuk ihtimal sorun su ki hayattan zevk alamaz hale geldim. yasim henuz 18 lise son da okuyorum uni ye hazirlaniyorum bu sene 5-6 ay sonra unili olucam kucuk gormeyin. yas olarak evet 18 daha yolun basi ama ben son 6 yildir cok fazla sey yasadim. bunlardan bazilari hic beklemedigim bir anda arkadaslarimdan dostlaimdan beni ben yapan herseyden ayrilmak zorunda kaldim ailemin tasinmasi yuzunden. ergenlikte ki bu tasindiktan birkac ay sonra oluyor, asiri tipsizlestim yuzum yag sivilce doldu oyle boyle degil kendimden tiksiniyordum. gune hergun igrenc bir yuzle ve dacla uyaniyordum ergenlik herkeste olur diyceksiniz ama kimseye benim kadar sert vurmamistir emin olun. bundan sonra yeni geldigim yerde ne yaparsam yapayim olmadi istedigim gibi kimseyi bulamadim halada boyle rski arkafaslarim gibi olmuyor ve burdakilerin cogu ikiyuzlu, sevmedigim turden tipler. sonra ozguvenim psikolojim dagildi tip meselesi yuzunden. bu cok cok agir bisey buraya yazinca anlasilmiyor tekrar okuyunca fark ettim cok buyuk bir sey. herneyse sonra babam vuruldu silahla ama cok sukur kotu birsey olmadi ( cenesinden vuruldu ayirmaya gittig kavgada allahtan cene kmigine gelmis yoksa ölürmüş) yalniz kaldim eski leri aradim surekli ama insan elindekinin degerini kaybedince anliyor be ben bunu cok iyi anladim. herseyim cok kotuydu kendike bakmiyordum baksamda olmuyordu cunku. sonra bir ara sivilce hapi kullandim ( bu arada krem vs denemedigim sey kalmamisti son care hap kalmisti sadece) tipim duzelmeye basladi siniftaki cok sevdigim (!) arkadadlarim farketti ozellikle kizlar nasil yaptigimi falan sordular bahaneyle yanaklairimi falan elliyorlardi. kendimi duzelmistim ama sadece dis gorunusumu icim hala yikik ti. bilmiyorum simdi cok saldim kilo aldim haftada 1-2 banyo yapiyorum hicbirseyi sevmiyorum sevemiykrum hayattan zevk alamiyorum anlamsiz geliyor be arkadaslar biraz empati yasadiklarim seyler 6 sene ve savasicak bir neden yok

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayat bir şekilde geçiyor işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...