Ailemle anlasamiyorum napacagim?

babam hergun cakirkeyf olacak sekilde icer ama benimle bir sorunu var sanki isten ayrildim iki aylik deneme surecinde ise girdim pek sartlari uymadi cikmak zorunda kaldim bugun, aksam gelirken bana mezelik biseyler al dedi sesimi cikarmadim aldim (10.000 tl kredi cekip verdim hala oduyorum ve bana borcunu odeyebiliyomusun demiyor hic) geldim eve sirtimda yag bezesi var hazir isten cikmisken yarin hastaneye gidip aldiricam benimle gelirmisiniz dedim anneme ve ananeme ikiside bir bahane buldu babam; o nerden cikti benimde heryerim agriyo baksana ben gidiyomuyum biyere dedi bisuru laf etti. arada sebepsiz yere kavga edip bana vurduguda oldu onlari saymiyorum bile, is buldum sehir disina gidicem diyorum o... mu olcan orda diyorlar haliyle gidemiyorum yasadigim sehirdede duzgun bir is bulamiyorum napicam ben :(

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcın olsun eli ayağı düzgün karakter sahibi sana sahiplene bilecek bir omur seni sevmek biriyle evlenir yolunu ayırmaya bak bence

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Üzüldüm ya :(

1|0
    0|0
  • Cok zor bir durum Allah yardimcin olsun

1|0
    0|0
  • Evlenmekten baska caren yok gibi. Bir de o bela olur sana ammaaan kardesim beynim duruyor Tanri sabir versin sana.

0|0
    0|0
    • 1ay

evleniceem biride yokki hayatimda izdirap cekiyorum resmen :'(

• Zor bir hayatın var allah yardımcın olsun. yok mu sevdigin biri evlen kurtul kendi yuvanı kur

0|0
    0|0
    • 1ay

yok malesef olsa bir dakika dusunmicemde yok :(

• 1ay

Olur insallah kendi yuvanıda kurarsın belki birgün

• 1ay

insallah arkadasim insallah

• Bence düzgün bir iş bul biraz arana mesafe koymayı dene. Ama onlardan kopmadan

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum hangi şehir

0|0
    0|0
  • hangi şehir peki

0|0
    0|0
  • terket

0|0
    0|0
    • 1ay

:/ demesi kolay be kardesim vicdanimdan silip atamiyorum halbuki onlar beni hic dusunmuyolar...

• 1ay

sagol tesekkur ederim :) gece gece güldürdün beni Allah ta seni guldursun

• 1ay

hmmm

• vay be evlen git

0|0
    0|0
    • 1ay

evlenicek bir kocada bulamadim :(

• 1ay

insallah bakalim dua et benim icin :)

• 1ay

tamam ettim dua wallah :)) hadi iyi geceler

• Yazdıklarında haklısın o nasıl ana babaymış öyle. ama şehir dışına benimde bacım veya kzıım olsa göndermezdim.

1|0
    0|0
  • Zikkim icsin amg

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...