Sınav notum yüzünden herkes benimle alay etti?

Arkadaşlar ben lise son sınıfım fen lisesinde okuyorum. Bugün sınav sonuçları açıklandı. Bütün sınıf yüksek almıştı, ben düşük aldım. Tenefüste bir çocuk bütün okulun önünde sınav notum yüzünden dalga geçti. Herkes duydu ve çocukla beraber herkes dalga geçmeye başladı, en yakın arkadaşım bile güldü. Kendimi aşırı kötü hissettim. Derste gözlerim doldu. Sürekli o an aklıma geliyor ve çok üzülüyorum, uyuyamıyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bana da olmuştu aynısı
    Geometriden 28 almıştım hayatımda aldığım en düşük nottu fen lisesinde
    28 çelebi mehmet diye dalga geçmişlerdi sonradan yüksek not alınca unutuldu :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten cok abartiyorsun ayrica lise ortami ve ergen arkadaslar dalga geccek yer aramış seni bulmus k. bakma. not nedir yaaa unide bile okul birincisi olup issiz insanlar var hele ki sinav notu zekiyi aptali belitlemiyor. bizim. sinfta unide matenatikte sinavlardan en ii notu aldi butun. sinf biz kanka ile. en. kotu aldik mesla. ogun moralmix bozuktu. Kimse birsey dmeez. sen takmaaaaaa. ortamda. diye oyle gecer. gider. sende. gul bence haha de. gul. onlarlaaaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• genelde liselerde düşük alanlar yüksek alanlarla dalga geçerlerdi ama değişikmiş, bu sınavlar önemli değil, sen üniversite sınavında yüksek almaya bak

1|0
    0|0
  • bizim sınıfta 06 07 05 04 diye en az alan yarışı kazanırdı kimisine isimden yüksek puan verilirdi diye hocaya kızardı :D djdj

1|0
    0|0
  • Ülke öyle salak bir yerki 12. Sınıf fen lisesi okutanlar not yüzünden dalga geçiyor

1|0
    0|0
  • insanları ya böyleleri de insan işte.

1|0
    0|0
  • hırs yapabilrsin ve azimli olursan sende başarabilrsin

1|0
    0|0
  • mına koyum ilkokul mu ora

0|0
    0|0
  • sınav notu yüzünden dalga geçilecek ne varya geçiyorlarsa o andan sonra unutmalısın bunda üzülüp uyuyamıyacak ne var ya?

0|0
    0|0
    • 1ay

Herkes bir anda bana bakıp canım, beyinsiz falan dedi o kadar kişinin arasında kendimi kötü hissettim

• 1ay

tşkler iyi akşamlar :)

• O notu snn bir tarafına sokarım diyemedin mi

1|0
    0|0
    • 1ay

Şok oldum o an aklıma hiçbişey gelmedi

• 1ay

Haklısın kendim için çalışıp böyle insanlara fırsat vermemem gerek

• 1ay

aynen öyle

• bir daki sene güzel not getir sen onlara gül

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Üzülme canısı o onların kndi kalitesizliği onların ayıbı inan senin üzüleceğin hiçbir durum yok en yakın arkadaşına gelince sana "en yakın arkadaş " gözüyle baksaydı dalga geçmezdi. Arkadaşlık olarak kendi kalitende kişilerle arkadaşlık tercih et bir daha o kız haketmiyor seni demekki.

1|0
    0|0
  • bende fen lisesi mezunuyum bende ders çalışmadım millete göre notlarımda iyi değildi sınıftan kopuktum kendi halimde takılırdım onlar itüye boğaziçiye ege tıpa falan gittiler ben ise istanbulun en iyi tıplarından birine gittim çatır çatırda okuyorum hepsindende başarılıyım derecemde iyidi yani sonuç önemli salla hepsini

1|0
    0|0
  • Vardır bunda bir hayır imtihandasin unutma onemli olan Allahın imtihanı ni geçmek gerisi zorla olacak degil yA.

1|0
    0|0
  • kafana takma derim gecici insanlari kafaya takmak ise yaramaz ozellikle o kisiye arkadas demekle hata etmissin boyle arkadas olmaz

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle dert edilecek bir durum değil her zaman oluyor bana şahsen bir zaman sonra alisiyorsun

1|0
    0|0
  • Düşünme o gereksizleri çalış yüksek bir notla unutturursun

1|0
    0|0
Yükleniyor...